Роман 8-річної моделі та 13-річного блогера: маму дівчинки викликали на допит до поліції

Роман 8-річної моделі та 13-річного блогера: маму дівчинки викликали на допит до поліції

Фото: instagram.com

Батьків підозрюють у тому, що вони заради грошей змушують дітей розігрувати кохання.

У соцмережах здійнявся ґвалт через дітей-блогерів, які зображують кохання. Одні підписники парою захоплюються, інші - звинувачують батьків у тому, що ті тиражують сексуальний контент своїх дітей

Про це 15 березня йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Їй 8 років і вона - модель, йому - 13. Він - блогер. На двох мають близько 7 мільйонів підписників у соцмережах. А все - завдяки спільним відео. На них вони обіймаються, цілуються, зізнаються одне одному в коханні, заковують собі руки. І навіть пишуть, що сплять разом.

Одні підписники захоплюються такою відвертістю пари. Інші - в щирість малечі не вірять. Бо - малі занадто. Натомість звинувачують батьків у тому, що заради мільйонних переглядів змушують дітей розігрувати кохання та демонструвати сексуальність. Мама дівчинки не бачить нічого в цьому поганого, пояснюючи, що "це - їхнє життя".

"Спонукати інших дітей, що відомим можна стати дуже просто - бери фотографуй оголені частини свого тіла, показуй сексуальну поведінку, і чим раніше, тим краще. Тим більше тебе будуть дивитися, тим скоріше ти станеш популярним. Це може призвести до сексуальної експлуатації, до перегляду таких фотографій збоченцями відповідними", - сказав уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Новини України: у соцмережах здійнявся ґвалт через дітей, які зображують кохання

Новини України: у соцмережах здійнявся ґвалт через дітей, які зображують кохання

Психологи ж певні: навряд чи пара має серйозні стосунки. Бо - зарано. Але такий контент негативно впливає на поведінку малечі.

"Якщо ми дівчинку наряджаємо і фарбуємо як дорослу жінку, то це вже за межею, в будь-якому випадку. Якщо у дівчинці створюється образ сексуальної привабливої жінки, то це вже за межею. Бо таким чином ми вчимо її, її подружок, ми впливаємо на їхнє ставлення до себе і свого тіла. Тобто зі мною так можна. Я не дівчинка, я не людина, я в першу чергу тіло, яке викликає бажання в інших людей, неважливо педофілів чи хлопчиків її віку", - розповіла кандидатка психологічних наук Олена Вознесенська. 

На опубліковані в соцмережах фото і відео звернули увагу й правоохоронці. У Київській обласній поліції вже відкрили провадження і викликали маму дівчинки на допит. 

Нагадаємо, роман 8-річної дівчинки і 13-річного підлітка збурив Мережу. Дівчинка багато знімається, активно ділиться своїми досягненнями з підписниками, а нещодавно збурила громадськість, повідомивши, що зустрічається з 13-річним блогером Пашею П*. 

Роман 8-річної дівчини та 13-річного хлопця приголомшив Мережу

Роман 8-річної дівчини та 13-річного хлопця приголомшив Мережу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблеми підлітків
Наступна публікація