Росія готує терористичний акт проти України: експерт закликав готуватися і назвав ймовірну дату

Росія готує терористичний акт проти України: експерт закликав готуватися і назвав ймовірну дату

В Полтаві школам рекомендували найближчими днями працювати дистанційно, експерти прогнозують масований обстріл України / Колаж: ТСН.ua

За оцінками аналітика, ворог може випустити близько 100 ракет.

Напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення чи одразу після неї або безпосередньо 24 лютого можливий масований обстріл України.

Через це, наприклад, у Полтаві міська рада звернулася з рекомендацією працювати школам у дистанційному форматі.

"Заклади дошкільної освіти працюватимуть за потребою. Після опитування батьків визначаться з режимом роботи та кількістю груп, необхідних для прийому дітей. Остаточне рішення про форму навчання ухвалюють керівники навчальних закладів", – повідомила у себе на сторінці в соцмережі очільниця Полтави Катерина Ямщикова.

"Масований обстріл цілком можливий, тому що в них є прив’язка (до дат – Ред.), фетишизм", – каже в коментарі для ТСН.ua військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

За його словами, ризики в день другої річниці повномасштабного вторгнення підвищуються.

"Крім усього іншого, у росіян є боєкомплект, є ракети. Йдеться як про крилаті ракети, так і про балістичні, є дрони-камікадзе. Я не виключаю, що останнім часом вони могли накопичувати ресурс дронів-камікадзе для того, щоб їх застосувати в більшій кількості. Тому цілком можливий такий терористичний акт", – каже Олександр Коваленко.

На запитання про те, якою кількістю повітряних цілей росіяни здатні обстріляти Україну, Коваленко відповів так: "Давайте орієнтуватися на 29 грудня минулого року. Це був наймасованіший удар (тоді противник застосував проти України 158 засобів повітряного ураження – Ред.). На нього можно орієнтуватися як на базисний, як на те, що може зробити ворог. Це був комбінований удар. Там були і дрони-камікадзе, і крилаті ракети, і балістичні".

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація