Росія обстрілювала із Ростовської області, а в Україні жодних рішень не було - Сенченко про Іловайську трагедію

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія обстрілювала із Ростовської області, а в Україні жодних рішень не було - Сенченко про Іловайську трагедію

Андрій Сенченко

Розслідування комісії у Верховній Раді має свої висновки про тогочасні події

Голова тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування Іловайської трагедії Андрій Сенченко розповів, що стало передумовою Іловайської трагедії. І запевнив, що умови тогочасної війни потребували змін, але їх не було впродовж місяця від українського командування.

Результати розслідування від озвучив під час ефіру спеціального ефіру «Право на владу» присвяченому вбивствам під час виходу із Іловайська українських військових.

«Наприкінці червня був такий задум, щоб наші війська пройшли вздовж кордону. Зрозуміло, що завдання було припинити перетинання кордону російськими найманцями і припинити їхнє забезпечення. Прикордонники не могли забезпечити виконання цього задуму. Тому долучились військові. Але почалась інша фаза війни, коли російська війська почали обстрілювати наші позиції із боку Ростовської області. Інша фаза війни вимагала інших рішень, але ніяких рішень не було», - заявив він.

Разом із тим генпрокурорка заявила, що про таке затягування їм відомо, але заявити, що вони були хибними на то час неможливо, адже немає впевненості, що якби військові, які згодом опинились в оточені, пішли раніше, не було б окуповано більше українських територій найманцями. Тому розслідування щодо цього триває. 

Наступна публікація