Росія починає масштабні військові навчання в анексованому Криму

Росія починає масштабні військові навчання в анексованому Криму

Фото: Associated Press

Навчання також відбудуться в Абхазії та Південній Осетії.

Російські окупанти сьогодні, 9 серпня, починають масштабні військові навчання в анексованому Криму, а також в окупованих Абхазії та Південній Осетії.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 9 серпня. 

Окрім цього, російські військові тренуватимуться і на півдні власної країни. Участь у навчаннях візьмуть моряки, авіація, розвідка, спеціалісти радіологічного та хімічного захисту. Вже у вересні російські військові проведуть спільні навчання з білоруськими.

До слова, це викликає занепокоєння у Латвії, міністр закордонних справ, якої заявив про підвищений ризик інцидентів між російськими та білоруськими армійцями і військами НАТО у країнах Балтії чи Польщі. 

Новини світу: російські військові починають масштабні військові навчання в анексованому Криму

Новини світу: російські військові починають масштабні військові навчання в анексованому Криму

Тим часом, Сполучені Штати минулого тижня розпочали наймасштабніші з часів холодної війни навчання. Їх проводять, аби продемонструвати можливості американців вести війну на кількох фронтах одночасно і випробувати сучасні засоби планування та зв'язку. 

Як повідомлялося, на початку квітня у Мережі з'явилося відео, на яких Росія стягує до окупованого Криму та кордонів з Україною ешелони з військовою технікою. Світові лідери вимагали в РФ відведення військ та наголошували на ескалації подій на Донбасі. 

В Росії заявляли, що їхня армія пересувається на території країни тими маршрутами, якими вважає за потрібне. Війська перебуватимуть біля українських кордонів доти, доки вирішить керівництво країни, заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков. Через кілька тижнів, 22 квітня, міністр оборони Росії Сергій Шойгу ухвалив рішення завершити перевіркові заходи в Південному та Західному військових округах.

Повʼязані теми:

Наступна публікація