Росія втрачає небагато, якщо не виграє, в результаті нинішньої санкційної політики - Бренсон

Дата публікації
Перегляди
3212
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія втрачає небагато, якщо не виграє, в результаті нинішньої санкційної політики - Бренсон

Фото: Офіс президента України

У команди Річарда Бренсона є деякі пропозиції, які, можливо, посилять тиск на РФ, порівняно з поточною ситуацією.

Необхідно переглянути санкції проти Росії і перевірити, чи є кращий шлях. Наразі сталося те, що санкції призвели до подвоєння цін на нафту. І тому Росія насправді фінансово втрачає небагато, якщо не виграє, в результаті нинішньої санкційної політики.

Про це заявив Річард Бренсон, англійський підприємець, засновник корпорації Virgin Group в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"А чи є краща політика? У нас є деякі пропозиції, які ми обговорюємо, які, можливо, посилять тиск на Росію, порівняно з поточною ситуацією. Тож я певен, що приїхавши до України, зустрівшись з міністром закордонних справ України, зустрівшись з президентом Зеленським, я думаю, ми зможемо поїхати з набагато більш чіткою картиною, що необхідно зробити. І тоді, якщо ми допоможемо, допоможемо, настільки зможемо, і спробуємо змусити інших людей допомогти, наскільки вони зможуть", - зазначив він.

Бренсон вважає, що український народ заслуговує на допомогу.

"Ви боретеся, ви ведете війну за решту цивілізованого світу. На відміну від решти цивілізованого світу, ваш народ гине, вмирає за це. І найменше, що може зробити цивілізований світ - це переконатися, що у вас є всі відповідні засоби, щоб робити належну роботу", - резюмував підприємець.

Нагадаємо, посли Євросоюзу розпочали роботу над наступним, сьомим пакетом санкцій, у межах якого, зокрема, може бути запроваджене ембарго на імпорт золота з РФ.

Річард Бренсон написав емоційного листа на підтримку України | Новини світу

Річард Бренсон написав емоційного листа на підтримку України | Новини світу

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація