Російська реклама в метро Києва: звідки взялася та як діяти пасажирам (фото)

Російська реклама в метро Києва: звідки взялася та як діяти пасажирам (фото)

Станція метро "Почайна" в Києві / Фото: УНІАН

В підземці помітили наліпку з рекламою російського сайту.

В одному з вагонів Київського метрополітену пасажири помітили рекламу російського сайту. Наліпка була розміщена над схемою метрополітену.

Поїзд із зазначеною наліпкою курсував на синій гілці метрополітену.

У Мережі ставлять запитання: як це розуміти? Та адресують його метрополітену.

І справді, навіщо в київському метро реклама російського сайту, який займається розробкою та виготовленням електроніки для ворожої Росії.

Хто саме прикріпив рекламу та з якою метою – невідомо. Але багатьох насторожила поява такої наліпки. Тим більше на тлі того, що влада заявляє про посилення заходів безпеки у столиці.

У КП "Київський метрополітен" одразу відреагували на інформацію про наліпку з рекламою російського сайту.

Російська реклама на синій гілці київського метро / Фото: із соцмереж

"Наліпку одразу зняли у вагоні, який курсував синьою гілкою. Наші співробітники оглянули всі вагони на наявність подібного. Інших немає, перевірили", – повідомили сайту ТСН.ua у КП "Київський метрополітен".

У столичній підземці додають, якщо пасажири зафіксують щось подібне, їм варто одразу сповістити про це через переговорний пристрій "пасажир-машиніст" або поінформувати співробітників метрополітену, написавши на сторінку київського метро у Facebook.

Нагадаємо, в Києві на станції метро "Мінська" 6 квітня спалахнула пожежа. Вогонь з’явився під стелею станції, саме над рейками, де проїжджає поїзд.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація