Російські пропагандисти гастролюють Європою з концертами: як їх "зустрічають" українці

Дата публікації
Перегляди
18к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Російські пропагандисти гастролюють Європою з концертами: як їх "зустрічають" українці

Протест українців в Амстердамі

Росіяни Познер та Ургант не засудили криваву війну Росії.

Українці зустріли концерт Познера та Урганта в Амстердамі акцією протесту. Кожен, хто прийшов послухати виступ колишніх пропагандистів, мав пройти коридором ганьби.

Як це було - бачила кореспондентка ТСН Олександра Мітіна. 

Театр Амстердамf - будівля сучасна, репертуар - ні. Концерт девʼяносторічного радянського пропагандиста Володимира Познера і його російського послідовника Івана Урганта зустрічають вигуками, що Росія - країна-терористка.

Протести в Амстердамі

Охоронці театру разом із поліцією відганяють українських протестувальників від входу. Мітинг продовжується на тротуарі.

Ані Ургант, ані Познер публічно напад Росії на Україну жодного разу не засудили. Більше того - Познер рік тому заявив, що це Захід винуватий у тому, що Путін поліз до України. Керівництво театру численні прохання скасувати концерт назвало "наступом на свободу слова".

"Ми хочемо прояснити, що ці митці вказали, що їхня програма не має нічого спільного з війною, і хочуть поділитися своїм мистецтвом в атмосфері миру та свободи", - йшлось у повідомленні. 

Коментар театру в Амстердамі

Кирило пробує зібрати з тих, хто прийшов послухати про любов до Росії, гроші на українську перемогу з гумором: "10 евро на защиту русской культуры - кто любит Познера донатит 10 евро на защиту от русофобии".

Ближче до початку концерту глядачі вишиковуються в довгу чергу. Більшає і пікетувальників. На обличчях більшості тих, хто тримає квітки - посмішка. Однак, організатори кажуть, - акція - не для них.

"Насправді це робиться не для привернення уваги росіян - у нас немає ілюзій щодо зміни їх думки. Це для привернення уваги театру в амстердамської спільноти", - кажуть вони. 

Далі в Познера та Урганта, який заради закордонного турне перервав серію корпоративів у Москві, - заплановані ще Швейцарія і Німеччина. Пікетувальники сподіваються, там російську культуру теж зустрінуть, як належить.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: ТСН 07:00 за 29 травня 2024 року | Повний випуск новин

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація