Розказав про алкоголь та родину: Святослав Вакарчук відмовився від політики та дав два концерти в Києві

Розказав про алкоголь та родину: Святослав Вакарчук відмовився від політики та дав два концерти в Києві

ТСН.ua

Вакарчук вийшов на сцену з новим проєктом "Оранжерея".

Вакарчук повернувся на сцену. Співак відіграв два концерти поспіль по дві з половиною години в Києві і сказав, що з політикою покінчив. Нині робить те, що йому вдається найкраще. Святослав Вакарчук вийшов на сцену не з "Океаном Ельзи", а з новим ліричним проєктом "Оранжерея". Як зустріла публіка нові пісні? Чи одружився? І як прокоментував чутки про проблеми з алкоголем.

Про це 31 травня йдеться у сюжеті ТСН.19:30

Перед концертом Святослав Вакарчук, який давно не виходив на зв'язок із журналістами, дає зелене світло для будь-яких питань

Перше, звичайно, Вакарчук - співак чи політик?

"Влада, як така, мене не цікавить", - каже Вакарчук. 

Чутки про зловживання алкоголем і не тільки на карантині, спростовує. 

"Гляньте на мене і самі скажіть", - каже співак. 

І зазвичай потайний щодо свого особистого життя, Вакарчук нині говорить і про сім'ю.

Новини України: Вакарчук повернувся на сцену та заявив, що з політикою покінчив

Новини України: Вакарчук повернувся на сцену та заявив, що з політикою покінчив


"Цю сцену чудову спроектувала, спродюсувала моя дочка Діана, яка власне довгий час навчалася в Лондоні як менеджер з фешн-дизайну, вона зараз є нашим креативним директором. Вона у нас працює членом команди , вона отримує свою зарплату, вона тяжко працює, не спить ночами, як це і має бути", - розповідає Святослав Вакарчук. 

З її мамою Лялею Фонарьовою музикант разом багато років. Славнозвісну хустку на мікрофоні, яку асоціюють з Вакарчуком, придумала саме вона. Декларація співака відкриває, що пара досі не одружена.

"Всі мої питання про особисте життя я коментую тоді, коли хочу, але в основному я цього не хочу", - каже Вакарчук. 

Святослав Вакарчук має добрий вигляд, підтягнутий. Каже, окрім політики, відмовився від цукру і почав бігати. На сцені разом із Святославом присутні чотири музиканти з гурту "Океан Ельзи". Але новий проєкт називається "Оранжерея". "Океан", запевняє соліст, не розпався.

"А де ви зараз уявляєте собі, щоб ми грали концерти Океану Ельзи? Тут, в палаці "Україна"? Співали би пісню "Майже весна", розвалили би тут крісла, а потім би платили штрафи за це? В нас просто нема місця, де ми можем виступати", - каже Вакарчук. 

Разом з Вакарчуком на сцені переможниця шостого "Голосу країни" Віталіна Мусієнко

Поки лунають нові пісні, глядачі стримані. Під кінець концерту, коли почалися вже відомі хіти, люди не витримали і встали танцювати. Півтори години і Вакарчук прощається. Але публіка відпускати не збирається. Музиканти виходять на біс і співають улюблене. 

Дві з половиною години виступу: одразу після, він відіграв ще один концерт. Бо через карантин у палаці "Україна" квитки продавали не на всі місця. А охочих послухати Вакарчука, виявилося набагато більше.

 

Нагадаємо, Святослав Вакарчук поділився рідкісним фото своєї дружини.

 
Наступна публікація