Самовільне залишення частини: Влад Сорд розповів, чи дійсно його судили за дезертирство

Самовільне залишення частини: Влад Сорд розповів, чи дійсно його судили за дезертирство

Фото: Влад Сорд

Письменник підтвердив, що у 2017 році був засуджений за те, що без дозволу покинув військову частину.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що письменник та ветеран АТО Влад Сорд, якому оголосили підозру у хуліганстві за дії на акції протесту біля ОП, був звинувачений у дезертирстві. Сам Сорд прокоментував ці звинувачення.

Про це йшлося у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Геращенко: Я бачу, що в нашій країні можна стати дуже відомим, якщо стати підозрюваним у розбитті шибок у будівлі Офісу президента. Пане Сорде, ви підтримуєте активістів, які були за ґратами або були засуджені. Скажіть, будь ласка: чи не були ви засуджені рішенням Новоайдарського районного суду 2017 року? І скажіть, за що. Тому що, можливо, це все також наклепи? Скажіть правду, щоб країна знала своїх героїв.

Письменник підтвердив, що це був суд за самовільне залишення частини, так зване СЗЧ, тобто дезертирство.

Сорд: Можете вважати мене ветераном-дезертиром, якщо вам так зручніше. Коли я одружився з дружиною, як ви знаєте, передбачена відпустка у зв'язку із сімейними обставинами, із одруженням. Я написав обидва рапорти, подав їх в частину. Ми відгуляли весілля, вже збиралися на кілька днів на море. Тоді зателефонували із частини і сказали, що не підписують рапорт. Хоча все подано було вчасно, на все були підстави. Я повернувся назад. Тоді посварився з певними командирами своєї ланки. І потім поїхав СЗЧ до дружини. Вибачте, я мав право побути 10 днів з коханою людиною. І я за це розплатився. Я ні про що не шкодую. Ці 10 днів — це найкраще, що в той час зі мною відбувалося. Якщо ви хочете мене в цьому звинувачувати, що я через це дезертир, — окей.

"Можете вважати мене ветераном-дезертиром " – Сорд про самовільне залишення частини

"Можете вважати мене ветераном-дезертиром " – Сорд про самовільне залишення частини

Раніше Влад Сорд пояснив, що змусило його піти на акцію протесту під ОП.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація