Що блогерки роблять із плацентою та чи справді треба її їсти: відповідь науковців

Що блогерки роблять із плацентою та чи справді треба її їсти: відповідь науковців

ТСН

На острові Балі плаценту узагалі засолюють.

Блогерки, в яких мільйони підписників, доводять, що треба їсти плаценту і йдеться не лише про пігулки, але й настоянки, маски й креми. Або як мінімум - це містичні ритуали та все, щоб відновитись і помолодшати після так званих природних пологів. Журналісти ТСН вирішили перевірити цю інформацію та звернулися до науковців.

Про це йшлося у сюжеті ТСН.Тиждень 21 березня 2021 року.

Чому їдять плаценту

Українки зберігають свою плаценту та їдять її. Мовляв, у ній -  чимало корисних речовин.

Тим часом на острові Балі після пологів матерям видають горщик з плацентою, а шматочок відрізають і додають в смузі. Переконують, що це сприяє відновленню після пологів. Проте плаценту можна не їсти, а просто ритуально закопати. Причому, разом з символами, наприклад, ручки та книги, щоб дитина була розумною.

Що таке плацента

Зауважимо, що плацента  — це тимчасовий репродуктивний орган жінки, що з'єднує плід зі стінкою матки, забезпечуючи кровопостачання, терморегуляцію, обмін речовин та харчування плоду. Водночас плацента – це своєрідний фільтр - який не пропускає до дитини бактерії, інфекції.

Після народження починається процес відторгнення плаценти від стінок матки і її вихід. Це може тривати від 10 хвилин до години.

Лотосові пологи на Балі

На Балі справді є особливі пологові ритуали.  І вони починають завойовувати прихильників у інших країнах.  Після народження дитини чекають, поки кров з пуповини відпульсує до малюка. І лише тоді її перерізають. Є й такі, що взагалі не перерізають пуповину – чекають, коли пересохне.  Носять дитину на руках, а в поруч - засолена плацента. Засолюють плаценту так – кладуть у невеличкий кошик, пересипають сіллю, травами. І загортають у листя лотоса. Звідси й назва – лотосові пологи.

Українки теж прагнуть таких пологів, щоправда, листя лотоса в Україні немає. При цьому за плацентою слід доглядати спеціальним чином, бо якщо цього не зробити, то розпочнеться процес гниття тканин. Процес пошириться на пуповину і від цього буде страждати дитина.

Три "Т" лотосових пологів

Щоправда, за бажанням жінки, у деяких київських пологових можуть виконати правила трьох "Т" лотосових пологів – тепло, тихо, темно.  Є спеціальна ванна – якщо хочете народжувати у воді. Увімкнуть вашу улюблену музику, додають аромаолії та квіти – все, аби породіллі було затишно.

Капсули з плаценти та настоянка

Лотосові пологи практикувала і відома українська блогерка Софія Стужук. Після народження доньки свою плаценту жінка відправила на капсуляцію. За це на популярну блогерку посипались образи та звинувачення у канібалізмі.

Також з плаценти виготовляють настоянку - частини органу заливають спиртом. Під час вживання її розмішують водою, бо іноді є специфічний запах.

У лабораторії, де виготовляють капсули з плаценти, кажуть, що клієнток вистачає. Мовляв, це біологічно активний додаток для матерів.

Плаценту з пологового доставляють в холодильній сумці. Її не заморожують. А одразу готують - точніше переробляють. Стерильність - головне Плаценту миють, розрізають на слайси та висушують у дегідраторі до 15 годин. Потім подрібнюють і вручну капсулюють.

Капсули з плаценти обійдуться у 200 доларів, настоянка дешевше – 50. Можна ще замовити крем – за 100 доларів.

Що каже наука про поїдання плаценти

В Інституті клітинної терапії зберігають тканини плаценти, пуповини, пуповинну кров та виділені з цих тканин стовбурові клітини.

Забір пуповинної крові обійдеться у 12 тисяч гривень. А її зберігання протягом року – 150 доларів. Забір тканин плаценти – 14 тисяч гривень. А зберігання – 100 доларів.

Стовбурові клітини використовують в лікуванні онкогематології, остеоартрозі, хворобі Альцгеймера. А зараз тривають клінічні дослідження із застосування плацентарних стволових клітин при коронавірусній пневмонії, аби запобігти так званому цитокіновому шторму.

Інший бік плаценти – це краса та молодість. З неї можуть виділити екстракт і виготовити маску, крем або ін’єкції. Ефект від маски – це синтез колагену та еластану, тобто зволоження, живлення, пружність та сяяння шкіри.

Проте, якщо говорити про світові бренди, які випускають також лінійку з екстрактом плаценти, як правило, там вміст плаценти - це маркетинговий хід.

Зберігаються такі препарати в холодильнику і не більше двох місяців. Ціна питання – від 2 до 5  тисяч гривень за одну процедуру. Щоб побачити ефект від маски, потрібно зробити 5 процедур, каже лікар.

А от щодо вживання плаценти - вчені категоричні. Їсти її не потрібно, вона просто перетравиться як і інший шматок м’яса, який ми з’їмо.

"Якщо ми народжуємо у гарних умовах, не в печері, на нас не чатує ніякий хижак, то їсти плаценту недоречно. Це не про питання користі, це про питання попиту і пропозиції", - зауважила кандидатка біологічних наук Олена Лівінська

Тобто з точки зору науки користь від поїдання плаценти під сумнівом, але і великої біди нема. Єдине, що точно постраждає -  ваш гаманець.

Читайте також: 

Новини тижня: що роблять із плацентою та чи треба її їсти

Новини тижня: що роблять із плацентою та чи треба її їсти

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.