"Щоби свого часу керувати моєю країною": Кива пояснив, для чого йому наукове звання

"Щоби свого часу керувати моєю країною": Кива пояснив, для чого йому наукове звання

Фото: УНІАН

Сьогодні наукова спільнота стала сильнішою.

Народний депутат Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Зазвичай відкрита процедура захисту тривала під охороною молодиків, які не пускали до будівлі пресу. А запитання членів Ученої ради пошукач управно відфутболював. Щоправда, усі проголосували "за".

Про те, як все відбувалося, 26 квітня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Дев'ята ранку. День захисту кандидатської дисертації Іллі Киви. Біля Інституту підготовки кадрів Держслужби зайнятості стоїть десант молодиків спортивної статури. Молоді науковці заходять в інститут і займають позиції по периметру установи.

Народний депутат від ОПЗЖ готується до захисту звання кандидата наук із державного управління. Захист відбувається за зачиненими дверима. Причина - карантин. Із трансляцією в сусідній аудиторії. У комісії 13 науковців, серед яких чотири доктори наук. Хто інші люди, яким дозволено зайти - відповідати не бажають.

Тим часом, процедура захисту переходить до частини питань до майбутнього титулованого науковця. Колеги Киви кажуть, він справляється на "ура".

Поки дисертанта мордують запитаннями, на вході скандалять журналісти, яких так і не пропустили всередину. Вони викликають поліцію. На виклик прибуває слідчо-оперативна група в складі однієї людини.

Колега політика, який стояв на дверях, трохи ніяковіє і кличе представника інституту. Представниця установи веде поліцейського до юриста закладу. Він проблеми не бачить. Але на сходах не пропускає черга з молодиків, що називаються студентами. Хто ці люди, в інституті сказати не беруться.

Журналісти таки потрапляють усередину . Нарешті виходить дисертант і пояснює, хто їм заважав зайти. Зайва увага дисертанту не до вподоби.

 

"Тут відбувається захист наукової роботи, а не телевізійне шоу для ЛГБТ спільноти", - зазначає він. 

І вийшов він не для балачок. Просто приспічило. Але для чого йому наукове звання, пояснює: "Щоби свого часу керувати моєю країною".

За три години вчені оцінюють здобутки пошуковця Киви. Жодної чорної кулі. Напруження спало, можна видихати. Наукова спільнота стала сильнішою.

Новини України: як скандальний нардеп Кива захищав дисертацію

Новини України: як скандальний нардеп Кива захищав дисертацію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1787
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація