Шлюбного договору не було: як поділять своє казкове багатство Білл та Мелінда Гейтс

Шлюбного договору не було: як поділять своє казкове багатство Білл та Мелінда Гейтс

Билл и Мелинда Гейтс / Getty Images

Мелінда, з бюджетом невеликої країни, вийде з тіні свого чоловіка.

27 років спільного життя і жодного скандалу чи публічного з'ясування стосунків. Ця пара була прикладом вірності і взаєморозуміння для мільйонів людей. Тому їхній несподіваний розрив весь тиждень обговорює світ. Білл та Мелінда Гейтс синхронно розмістили у соцмережах однакові повідомлення про розрив стосунків.

Про це йдеться 9 травня в сюжеті ТСН.Тиждень.

 Їх називали ледь не найнадійнішою парою. Зі збільшенням статків, здавалося, й міцнішала родина. Білл та Мелінда майже завжди були разом.

Вони познайомилися на роботі під час бізнес вечері у Нью-Йорку. У Microsoft 23-річна Мелінда Френч влаштувалася менеджером з продукції. Біллові Гейтсу уже було 32 роки і на той час він був наймолодшим у світі мільярдером. Саме після тієї зустрічі й закрутився роман тривалістю двадцять сім років. Білл довго зважувався — одружуватися чи розривати стосунки. Й навіть склав цілий список усіх за та проти шлюбу. Він був справжнім трудоголіком й дуже боявся, що сім’я заважатиме його роботі.

Новини тижня: у чому причина розриву стосунків Білла та Мелінди Гейтс

Новини тижня: у чому причина розриву стосунків Білла та Мелінди Гейтс

Ще під час першої вагітності Мелінда вирішила полишити роботу й займатися суто родиною. Каже, навіть уявити не могла, що хтось інший виховуватиме її дітей. Чоловік спершу такому рішенню дружини дуже здивувався. Та усе ж прийняв. А далі — роки притирання й вибудовування рівноправних стосунків.

Білл навіть перейнявся домашньою рутиною і відвозив дітей у школу, чим показав приклад багатьом іншим татам. За довгі роки шлюбу, зізнавалася Мелінда, їй завжди у Біллові бракувало трохи спонтанності. Він усе планував до найменших деталей. Й усе було суто за графіком.

Дуже сильно зміцнив стосунки благодійний фонд, який пара вирішила створити ще понад 20 років тому. Вони мріяли змінити цей світ на краще, а тому й власні мільярди, й гроші інших товстосумів вкладали у розвиток науки, протидію хворобам, подоланню бідності. І якщо Білл більше переймався здоров’ям та кліматичними змінами, то Мелінда зосередилася на правах жінок та дівчат. Зараз їхній фонд став найбільшим у світі, на рахунках якого понад 50 мільярдів доларів.

У той же час, припускають психологи, те, що так зблизило пару, могло й розлучити. Кажуть, робота в благодійному фонді настільки затягнула Білла та Мелінду, що в них просто не вистачало часу одне на одного. Ще серед причин називають, так званий синдром порожнього гнізда. Усі троє дітей — уже дорослі. Молодшій доньці минулого року виповнилося 18. Й те, що тримало родину, розсипалося.

Та значно цікавіші версії у таблоїдів. Жовта преса  приписує Біллові роман із перекладачкою китайської, яка працювала в благодійному фонді Гейтсів. Підозрюють, причиною розлучення могла стати й пристрасть Білла кілька вихідних на рік проводити зі своєю колишньою дівчиною, бізнесвумен Енн Вінблад. Мелінда хоч й давала згоду на такі його побачення, утім тепер просто могла від цього втомитися.

Старша донька Гейтсів зізналася, останній рік справді був дуже важким для родини. Кажуть, аби уникнути надмірної уваги преси через розлучення Мелінда разом із дітьми орендувала приватний острів у Карибському морі за 130 тисяч доларів на добу. А розлучення для багатіїв, переконують психологи, не така вже й проблема, вони можуть собі це дозволити, головне, аби мирно домовилися як ділити статки.

Про розрив Мелінда та Білл начебто хотіли оголосити ще у березні, утім адвокати їх переконали мовчати до останнього, допоки усі документи не будуть підписані. У пари шлюбного договору не було. А ділити є чимало що — елітне житло у п’яти штатах, приватний літак, колекції дорогих автівок та витворів мистецтва. Й 130 мільярдів доларів на рахунках.

Те, що  Біл Гейтс і після розлучення лишиться тим самим Білом Гейтсом, тобто одним із найвпливовіших багатіїв світу, ніхто не сумнівається.  А ось, на що здатна Мелінда, котра раптом з бюджетом невеликої країни вийде з тіні свого чоловіка — величезне питання. І це не стосується їхнього фонду. Екс-подружжя й надалі спільно керуватиме гаманцем на 50 мільярдів доларів.

Раніше повідомлялося, яким було подружнє життя Білла та Мелінди Гейтсів.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.