Штрафи та конфлікти: у Києві почали масово звільнятися водії маршруток

Автор
Марія БойкоМарія Бойко
Дата публікації
Перегляди
2776
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Штрафи та конфлікти: у Києві почали масово звільнятися водії маршруток

Фото: УНІАН

Перевізники просять фінансової підтримки від влади Києва.

У Києві водіїв, які беруть пасажирів без спецперепусток, штрафують правоохоронці. Також у маршрутників виникають конфлікти із місцевими жителями, які намагаються потрапити в автобус.

Про це у коментарі ТСН.ua розказав голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко.

Він зазначив, що через конфлікти із пасажирами та штрафи від правоохоронців, водії маршруток почали масово звільнятись. 

"У більшості водіїв ще вчора були штрафи за перевезення пасажирів без спецперепусток, але їх про це попереджали. При цьому штрафували не пасажирів, які були без цих перепусток, а саме водіїв. І сьогодні теж штрафують. Наші водії навідріз відмовляються працювати в таких умовах. Також на кожній із зупинок у них виникають конфлікти із пасажирами. Бо, як показав досвід вчорашнього дня, у більшості пасажирів немає цих перепусток. Але вони намагаються потрапити у салон автобусів. А коли водії відмовляються їхати, то на них починають вже тиснути пасажири із спецперепустками. В таких умовах водії не можуть працювати", - каже Ігор Мойсеєнко. 

За словами голови Асоціації перевізників Києва та Київської області, через карантинні обмеження власники маршрутів втрачають суттєві кошти. 

"Через відсутність пасажиропотоку в перевізників немає грошей. Ми два тижні підтримували водіїв та намагались за власний рахунок сплачувати їм заробітну плату в повному обсязі. Але на жаль, в таких умовах люди не витримують, а ми довго не можемо їм оплачувати повну зарплату. Крім того постачальники пального та запасних частин до автобусів, прогнозуючи тимчасову втрату платоспроможності приватними перевізниками, почали продаж пального та запчастин виключно за передоплатою", - каже Ігор Мойсеєнко. 

Приватні перевізники звернулись до влади Києва з проханням вжити заходів, бо в іншому разі громадський транспорт столиці може повністю зупинитись. Організація у вівторок, 6 квітня, направила відповідний лист до департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Маршрутники просять владу Києва організувати круглий стіл і продумати антикризові заходи через карантин.

"Ми пропонуємо спільно з київською міською владою розробити антикризові заходи, які дозволять з одного боку недопустити банкрутства перевізників,а з іншого - не допустити погіршення якості транспортного обслуговування пасажирів", - каже Ігор Мойсеєнко. 

Нагадаємо, у Києві показали відео з безлюдного метро

Також у столиці 5 квітня через карантинні обмеження стався транспортний колапс. 

Київ паралізувало: громадський транспорт за перепустками, на дорогах 10-бальні затори

Київ паралізувало: громадський транспорт за перепустками, на дорогах 10-бальні затори

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Дата публікації
Перегляди
2776
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація