Сказав "коханий друг": у центрі Львова молодики нібито через ЛГБТ побили та пограбували вуличного музиканта і поета

У поліції розшукують нападників.

Фото: Сергій Савін

Фото: Сергій Савін

У центрі Львова на проспекті Свободи група молодиків побила та пограбувала місцевого вуличного музиканта та поета з Києва. 

Про це повідомив один із потерпілих Сергій Савін у Facebook. 

За його словами, за ними під час читання віршів на площі Ринок стежило кілька молодих чоловіків. Сергій Савін також зазначив, що на них з другом напали на проспекті Свободи, біля пам'ятника Тарасу Шевченку одразу 5 невідомих. При цьому між потерпілими та нападниками не було жодного діалогу. 

"Підозрюю, що напад скоєний через дискримінацію. Бо єдине, що могли почути злочинці, це - нашу з Максимом приватну розмову, де я його поетично назвав: "коханий друг". І це моя справа і мої слова, яких я не цураюся. І тільки через це молодики могли собі нафантазувати, що ми належимо до ЛГБТ-спільноти, що абсолютно, врешті, нікого не стосується", - наголосив Сергій Савін. 

У прессслужбі Нацполіції Львівської області в коментарі ТСН.ua підтвердили факт нападу на двох чоловіків. 

"Дійсно така ситуація є. Відкрито кримінальне провадження за фактом грабежу. Поліція встановила, що невідомі особи заприскали двом хлопцям газовим балончиком очі. Вони забрали мобільний телефон та гаманець. Після чого втекли в невідомому напрямку. Є інформація, що потерпілих побили. Це нами перевіряється. Відкрито провадження. Деталі встановлюються", - повідомила нам речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська.

Нагадаємо, у супермаркеті Дніпра підлітки побили та пограбували поліцейського.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie