Скільки авіації треба Україні, щоб "тримати" фронт: військовий льотчик здивував відповіддю

Скільки авіації треба Україні, щоб "тримати" фронт: військовий льотчик здивував відповіддю

Пілот на позивний “Вікінг” / Фото: ТСН.ua

За словами військового, нам не вистачає озброєння на авіації.

Навіть 35 вертольотів достатньо Україні, щоб перекрити всю лінію фронту для виконання завдання по секторах. Це не солдати, яких потрібно дуже багато.

Про це пілот 11-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ на позивний “Вікінг”, у якого понад 100 бойових вильотів, розповів в інтерв'ю ведучій ТСН Наталії Островській.

За його словами, нам вистачає вертолітної авіації, однак не вистачає сучасного озброєння на ній.

“Щоб було нормальне кероване озброєння, щоб можна було вдень і вночі десь зависнути та керованою ракетою уразити танк, який їде. Зараз немає можливості такого робити, тому що ті керовані ракети, які є у нас на озброєнні, ще радянського типу. Якщо їх використовувати – це буде політ в один кінець. Навіть цією ракетою ніхто не встигне уразити якісь танк чи БТР – швидше вразять вертольот... Хоча б можна було переобладнати наші вертольоти, поставити нову авіоніку та озброєння – це буде, як “Апач” на мінімалках (йдеться про AH-64 Apache, американський основний ударний вертоліт, – ред.), але радянського типу... Але маємо, що маємо”, – розповів “Вікінг”.

На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео Скільки заробляє пілот і яка авіація є в Україні: відверте інтерв'ю військового льотчика "Вікінга"

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація