Скучив за мамою і пішов її зустрічати: у столичній підземці блукала дитина

Скучив за мамою і пішов її зустрічати: у столичній підземці блукала дитина

Фото: facebook.com/UA.KyivPolice

Аби дійти від дому до станції метро, йому знадобилося перейти щонайменше п’ять нерегульованих пішохідних переходів, де його і побачив поліцейський.

Шукав маму у підземці. Восьмирічний хлопчик блукав вестибюлем однієї зі станцій столичного метро, поки його не побачив поліцейський. Потім знайда пояснив, що просто скучив за мамою і пішов її зустрічати. Поліція повернула дитину батькам. Сам пост поліціянтів про знайденого хлопця уже зчинив справжній гвалт у соцмережах. Адже мама, йшовши у справах, залишала дітей на батька, а адмінпротокол за неналежний догляд склали саме на неї, а не на чоловіка.

Про те, чому так сталося та як відреагувала родина на такі дії сина – 20 травня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Повернутися вчасно мама Світлана не встигла, тому хлопчик пішов на її пошуки. Аби дійти від дому до станції метро, йому знадобилося перейти щонайменше п’ять нерегульованих пішохідних переходів, де його і побачив поліцейський.

А ще за годину знайшли контакти мами, яка в цей час уже оббігала чи не увесь мікрорайон.

У родини Юрашів троє дітей. Найменшу, 2-річну доньку, того ранку мати взяла з собою у справах, а середня донька та найстарший син, залишились вдома з батьком. Однак його викликали на роботу. Чоловік поїхав та залишив дітей в квартирі, а син, поки його сестра спала, відчинив двері і пішов на пошуки мами.

За не належний догляд на маму поліціянти склали адмінпротокол. Публікація про інцидент уже встигла створити цілу хвилю обговорень і негативних коментарів на сторінці у копів.

Новини України: 8-річний хлопчик блукав вестибюлем однієї зі станцій столичного метро

Новини України: 8-річний хлопчик блукав вестибюлем однієї зі станцій столичного метро

"Це не є якимось проявом нерівності, що стосується мами. Це оціночне судження, що стосується того, що саме мати могла б забезпечити дещо скоріше своє прибуття, якщо вона розуміла і знала, що батько піде на роботу, а діти лишились дома самі", - зазначає начальник управління поліції в метрополітені ГУНП у м. Києві  Михайло Ніконов.

Світлана розповідає, разом з чоловіком відчувають провину за тим, що не догледіли. А Олег без дозволу нині ні на крок.

Наразі покарання для жінки обиратиме суд, вона може заплатити штраф від 17 до 51 гривні, або перший раз відбутися попередженням.