Службовий роман, який переріс у 27 років шлюбу: що відомо про розлучення Ґейтсів

Дата публікації
Перегляди
3764
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Службовий роман, який переріс у 27 років шлюбу: що відомо про розлучення Ґейтсів

Фото: Associated Press

Пара обіцяє і надалі опікуватись своїм благодійним фондом

Розлучення після 27 років спільного життя – американський мільярдер та засновник компанії Microsoft Білл Ґейтс і його дружина Мелінда повідомили про розрив подружніх стосунків. Водночас пара збирається і надалі спільно спрацювати у своєму благодійному фонді. За оцінками журналу «Форбс», статки Білла Ґейтса становлять понад 130 з половиною мільярдів доларів.

Про історію родини Ґейтсів в сюжеті ТСН.19.30.

65-річний Білл та на 9 років молодша Мелінда більше не пара. За плечима 27 років подружнього життя, троє дітей і спільна справа. Ґейтс четверта у світі найбагатша людина зі списку «Форбс». Вони із дружиною синхронно розміщують повідомлення у Твіттері - тривала робота над стосунками не допомогла зберегти шлюб. «Ми і надалі працюватимемо разом у фонді, але більше не віримо, що можемо розвиватися як пара у наступному етапі наших життів. Просимо дати нашій сім’ї можливість приватно розібратися, як жити далі», - значиться в дописі.

Це був службовий роман - Мелінда Френч прийшла працювати до Microsoft, де Білл був засновником, і на той час - вже наймолодшим у світі мільярдером. Подейкують, їхній роман розпочався, коли Мелінда виграла у Білла у конкурсі на корпоративі, розв‘язавши математичну загадку. Після року побачень вона заскочила його на підрахунку - Білл виписував у стовпчик аргументи за та проти шлюбу. Він усерйоз побоювався, що сім‘я завадить роботі. «Коли я переїхала до Сіетла і отримала роботу в Microsoft, то була дуже цьому рада. Я знала, що зустрінуся із Біллом, бо компанія була невелика, і засновник поруч. Але я й уявити не могла, що почну з ним зустрічатися, а тим паче вийду заміж. Навіть коли ми вже зустрічалися, я й тоді не могла уявити, що ми одружимося. Оце був сюрприз», - розповідала Мелінда в інтерв’ю.

Новини світу: Білл Гейтс і його дружина повідомили про розлучення

Новини світу: Білл Гейтс і його дружина повідомили про розлучення

Вони одружилися, але притирання не було простим - де би Ґейтси не з’являлися разом, уся увага діставалася йому. Мелінда розповідає, під час важливих зустрічей чоловік іноді навмисне замовкав і давав їй можливість проявитися, щоб люди розуміли - вона не лише дружина, але й самодостатня розумна жінка. А згодом колись затятий холостяк включився і у сімейну рутину. «Йому доводилося везти дітей до школи, потім повертатися повз наш будинок на роботу, і це була ще та поїздка. Отже, він почав робити це двічі на тиждень. За кілька тижнів одна мама у школі підійшла до мене і питає: «Помітила зміни у класі?». А я кажу, що так, бо здається, більше батьків почали привозити дітей до школи. А вона: «Звичайно, бо ми прийшли додому і сказали чоловікам , що якщо Білл Ґейтс, який працює головою правління, може возити дитину до школи, то і ви зможете», - пригадує жінка.

Але найбільше їхній шлюб скріпила спільна справа. Ще під час першої подорожі до Африки Білл і Мелінда замислилися про майбутнє планети. Згодом вирішили, що статки, які приніс бізнес, мають інвестувати у краще майбутнє Землі. Вони створили найбільший у світі благодійний фонд, який опікується розвитком науки, протидії хворобам та подоланню бідності. «Ми досліджували це питання, і воно нас так захопило, що поступово стало нашою основною діяльністю. Ми були наївними, як це втілити і вплинути глобально. Але ми знали найголовніше, що у нас є ця величезна можливість, і було би добре зробити щось важливе для наших дітей. Це перетворилося на нашу спільну справу, ми стали співучасниками», - каже Білл.

Що пішло не так - подружжя не коментує і просить залишити їх на якийсь час у спокої. Не повідомляють і про фінансовий бік розлучення. Але спільну справу обіцяють не полишати. За приклад - їхня улюблена скульптура, колись подарована батьками: два птахи, що дивляться в одному напрямку.

Наступна публікація