Смертельна небезпека: як правильно обрати іграшки, аби дитина не змогла їх проковтнути

Смертельна небезпека: як правильно обрати іграшки, аби дитина не змогла їх проковтнути

pixabay.com

Діти віком до п'яти років часто куштують іграшки, аби вивчити смак.

Іграшки можуть бути смертельно небезпечними для дитини. Так, днями у Києві малюк опинився у лікарні, бо проковтнув батарейку.

Як обрати забавки, аби бути спокійними за життя дітей, і чому подалі від їхніх допитливих очей потрібно тримати навіть крупи - у матеріалі ТСН.19:30.

Артемкові немає ще й двох рочків, тож мама купує йому іграшки, які вважає максимально безпечними. Найулюбленіша забавка хлопчика - машинка. У ній є батарейки, але Марія вже привчає сина: діставати їх не можна. Хоч і зробити сам хлопчик цього фізично не зможе. 

До того ж, елементи живлення родина зберігає якнайдалі від дитячих очей та рученят. А ось днями патрульні супроводжували карету "швидкої", бо зламалися сирена та маячки. У авто - дитина у важкому стані. Дорослі не вгледіли і малюк проковтнув батарейку. 

Найчастіше, кажуть лікарі, сторонні предмети потрапляють до рота дітей віком до п'яти років. Вони досліджують світ. І батарейки - маленькі, дискові - це елементи, які опиняються у їхніх шлунках - досить часто. Тож експерти радять такі деталі на видних місцях не полишати. А цяцьки, з яких дитині легко дістати подібні елементи - не купувати.

Загалом для кожного віку дитини є дозволені забавки. І це обов'язково має бути зазначено виробником. Але небезпечними можуть бути ще й монетки, побутова хімія, дрібні застібки, прикраси, ліки та навіть крупи, до прикладу, горох або гречка. Тож небезпечні продукти Марія зберігає подалі. А ще - мама постійно намагається тримати сина у полі зору. Але розуміє: бути із ним цілодобово неможливо. Тож Марія ще й постійно вивчає, як правильно надавати дитині першу невідкладну допомогу до приїзду швидкої. Про всяк випадок.

Новини України: які обирати іграшки, щоб дитина їх не змогла проковтнути

Новини України: які обирати іграшки, щоб дитина їх не змогла проковтнути

Нагадаємо, у Львові рятують 5-річну дитину, яка проковтнула батарейку. Медики наголошують, що на Львівщині діти все частіше ковтають сторонні предмети - батарейки, магнітні кулі, цвяхи та інші дрібні предмети. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація