"Сморід стояв нестерпний": у Києві утилізують автомобільні шини, просто спалюючи їх у дворах: фото

Віталій Кличко давав наказ комунальникам зібрати усі покришки, але забув сказати, як потрібно їх утилізувати.

У Києві утилізують автомобільні шини, просто спалюючи їх під відкритим небом.

Так муніципальні чиновники виконують наказ мера Києва Віталія Кличка, який сказав комунальникам зібрати усі покришки, але забув уточнити, як потрібно їх утилізувати.

Про це написав колишній виконувач обов'язків голови Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов у Facebook.

"Ось так, як на фото, муніципальні чиновники Києва утилізують автомобільні покришки, просто спалюючи їх під відкритим небом. Віталій Кличко давав наказ комунальникам зібрати усі покришки, але забув сказати, як їх утилізувати. У неділю, в сонячний весняний день, уся Троєщина затягнулась смородом", - зазначив  Фірсов.

Як розповідає кореспондент ТСН.ua, 11 квітня шини палили і у Дніпровському районі міста. Прямісінько біля багатоповерхових будинків та гаражів.

"Подивилася у вікно, а там все затягнуто чорним димом, майже нічого не видно було. Зачинили всі вікна, запах був просто нестерпним. Як з'ясувалося, хтось підпалив купу шин та сміття", - розповідає місцева мешканка Олена. На місце НП прибули пожежники та загасили багаття.

Нагадаємо, наприкінці березня столичні комунальники почали вивозити гумові шини з дворів багатоповерхівок. Цей ретроградний декор ще з радянських часів "прикрашає" прибудинкові клумби з газонами.

У Києві розпочалась тотальна "війна" з шинами у клумбах

У Києві розпочалась тотальна "війна" з шинами у клумбах

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація