Сонечка замість гербіцидів і хробаки-добрива: як виростити органічний врожай в Україні

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сонечка замість гербіцидів і хробаки-добрива: як виростити органічний врожай в Україні

ТСН.ua

Черв’яки переробляють коров’ячий гній на корисний харч - біогумус.

Світ захоплює мода вирощувати собі їжу – аби точно бути впевненим, чим і як її обробляли. В спецпроєкті ТСН – експеримент – перевіряємо, чи легко виростити органічний урожай і вчимося робити добрива з того, що росте під ногами, - йшлося в сюжеті ТСН.19:30 31 серпня 2021 року.

Приміром, Анастасія з Веронікою на руках зустрічала журналістів там, де дорога не бачила асфальту - дві години від Києва. Сюди вони переїхали у пошуках здоровішого життя

За вісім років жінка повністю освоїла городництво - від банальних кабачків до модної спаржі. Доньці нічого з супермаркету вже не дає. Мовляв, це щастя – коли твоя дитина може їсти все прямо с грядки. На її городі - немає голої землі, а між овочами обов’язково ростуть квіти – все, як у природі.

Що переможе – органіка чи прогрес – Анастасія погодилася на експеримент.  Частину городу розділили на дві половинки: одна половинка буде використовуватися з традиційними добривами, а на іншій будем використовувати пермакультурний підхід. Перманентна культура – це принцип "посіяв і забув" і приходиш лише за врожаєм.

За два місяці експериментальний город підріс, але не весь. Там, де не було мульчі – немає огірків. Завдяки укриттю капуста на органічній грядці вища, а бур’янів менше. А от помідори на око нічим не відрізняються – і там і там – потріскані – через перепади температур. Щоправда, вирощені без хімії здаються іншими на смак.  Виходить, що органіка – якщо підходити з розумом – дає не гірший результат. 

У цьому й полягає суть пермакультури – ми наслідуємо природу, але намагаємось при цьому виростити врожай.

Розкажемо і про ентомофагів: у маленькому сімейному господарстві на Сумщині дозріває кукурудза. Фермер Андрій бачить на ній жуків – і замість бігти за гербіцидом – радіє. Бо це – афідіус – і він знищує тлю. 

У природі такі комахи регулюють чисельність шкідників  і не дають рослинам загинути. Найгірше, що може зробити людина – це втрутитися в процес.

А черв’яки переробляють коров’ячий гній на корисний харч - біогумус. Біогумус розсипають на грядки, а ще розмішують з водою – цю рідину тут називають чаєм для рослин.

Кореспонденти ТСН: Олександра Мітіна, Тимофій Кощій, Андрій Марченко

Читайте також: 

"На виріст" | Як зробити добриво з того, що росте під ногами, і зібрати органічний урожай

"На виріст" | Як зробити добриво з того, що росте під ногами, і зібрати органічний урожай

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація