Спалах коронавірусу в таборі Одеської області: кількість інфікованих сягнула 60 осіб

Спалах коронавірусу в таборі Одеської області: кількість інфікованих сягнула 60 осіб

Фото: Associated Press

Серед хворих є і діти, і вихователі.

В таборі на Одеській області до 60 осіб зросла кількість інфікованих на коронавірус - це пів сотні дітей і десять вихователів.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 19 серпня.

Наразі вже восьмеро дітей з табору "Зоряний" потрапили до коронавірусного відділення одеської лікарні. У чотирьох із них на момент госпіталізації медики зафіксували лихоманку. У більшості пацієнтів виявили штам "Дельта". Для остаточного підтвердження аналізи направили до столиці.

Напередодні увесь дитячий центр перейшов на закритий режим роботи. Хворі та контактні діти з табору "Зоряний" перебуватимуть на ізоляції два тижні. Крім того, понад пів тисячі дітей з інших двох таборів, "Сонячного" та "Прибережного" -готуються повертатися додому. Родини, які мешкають у сусідніх з Одещиною регіонах, вже почали забирати своїх дітей з оздоровчого центру на власному транспорті.

Новини України: коронавірус у дитячому таборі – кількість хворих зросла до 60 

Новини України: коронавірус у дитячому таборі – кількість хворих зросла до 60 

"Зараз вирішується організований вивіз дітей в регіони проживання автобусами. Бажано малокомплектними групами, поїздами. Три дні ми дали для цього", - каже головний санлікар регіону Віталій Гончаров. 

Як повідомлялося, 17 дітей із Кривого Рогу та Києва отруїлися у спортивно-оздоровчому комплексі Layar Palace у м. Хирів Львівської області. Недоварений плов із курятиною - ймовірно, саме ця страва могла спричинити масове харчове отруєння. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація