"Спека починається по всій лінії фронту": Подоляк заявив про наступ ЗСУ на всіх напрямках

Дата публікації
Перегляди
204к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
"Спека починається по всій лінії фронту": Подоляк заявив про наступ ЗСУ на всіх напрямках

Фото: Associated Press

Українські військові наступатимуть по всій лінії фронту і нищитимуть всю складську інфраструктуру російських загарбників. Тож не лише на півдні, а й на інших ділянках фронту починається "спека".

Контрнаступ в українському розумінні – це інший тип війни, аніж веде Росія.

Про це в ефірі ТСН заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк. 

"Спека починається по всій лінії фронту. На півдні просто збільшилася кількість високоточних обстрілів логістично-тилової інфраструктури російської армії", – зауважив він.

"Контрнаступ в українському розумінні – це трішки інший тип війни, який ми ведемо, це сучасний тип війни. Це Росія веде такий класичний радянський тип війни – коли зібрали певну кількість живої сили, декілька тисяч, і пішли на окремому напрямку для того, щоб забрати пів кілометра території. І скільки людей загине – для них немає жодної різниці", – пояснив Подоляк.

Він наголосив, що вести такий тип війни з українського боку – це нонсенс, а також пояснив, який вигляд матиме контрнаступ.

"Тому ми активно задіюємо ці славетні вже HIMARS і всі системи MLRS для того, щоб руйнувати тилове забезпечення (окупантів – ред.). Просто кількість накопичених керованих снарядів, реактивних снарядів у нас збільшується, тому що партнери нам інтенсивно допомагають. Так ось, ми інтенсивно руйнуємо всю цю складську інфраструктуру – склади першого, другого, третього рівнів, паливні бази, оперативно-тактичні штаби. І таким чином ми знекровлюємо військові угруповання РФ і поступово відтісняємо їх зі своєї території. Саме таким буде контрнаступ", – зазначив радник голови ОП.

Він поінформував, що українські війська наступатимуть по всій лінії фронту, а не лише на півдні.

"Хочу зауважити, що – не тільки на півдні. Сьогодні і на Мелітопольському напрямку це йде, і на Харківському напрямку. І особливо йде активна оборона на Донецько-Луганському напрямку. Для чого ми робимо цю тактику тисячі порізів для російської армії? Тому що вони мають панічно пересувати свої резерви по всій лінії фронту, по всіх 1300 кілометрах. Хай думають, де Україна буде атакувати саме сьогодні. Ми будемо наступати по всьому фронту. Будемо атакувати всю складську інфраструктуру по всій лінії фронту", – наголосив Подоляк.

Нагадаємо, військовий експерт Дмитро Снєгирьов оцінив, що на Херсонщині ЗСУ використовують тактику НАТО з поступовим звільненням територій.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація