Спіймали не того: у Полтаві відпустили чоловіка, якого запідозрили у "гулянні голяка" вулицями міста

Спіймали не того: у Полтаві відпустили чоловіка, якого запідозрили у "гулянні голяка" вулицями міста

Фото: zastavki.com

Чоловіка не упізнали свідки.

У Полтаві оголений чоловік з велосипедом розгулював вулицями міста. Правоохоронцям не вдалося затримати порушника громадського спокою на "гарячому", але за кілька годин схожого за описом чоловіка доправили до відділення поліції.

Про це ТСН.ua розповів речник поліції Полтавської області Юрій Сулаєв.

Він розповів, що учора, 8 квітня у Полтавській області у Кременчуці та Полтаві двоє оголених чоловіків порушували громадський спокій і поводилися неадекватно.

Порушника громадського спокою у Кременчуці спіймали і склали на нього адмінпротокол. "Ходока голяка" у Полтаві затримали того ж дня теж, але виявилося, що очевидці засумнівалися чи то він.

"Вчора ми встановили схожого чоловіка не без допомоги громадян, запросили на впізнання маму з дитиною, які його бачили, але вони сказали, що він не зовсім схожий. Категорично не заперечують, але кажуть, що, начебто не він. В даному випадку ми мусимо відпустити цю людину і шукати далі. Сам чоловік сказав, що до цього не мав стосунку. Сьогодні запросили очевидців, очевидці його не упізнали, тож, ми його відпустили. Продовжуємо шукати", - розповів ТСН.ua Юрій Сулаєв.

Речник поліції говорить, що поліція завжди реагує на такі випадки, тому звернувся до громадян, щоб одразу повідомляли правоохоронцям, щоб ті могли вчасно виявити порушників.

"На превеликий жаль, у нас зараз, як бачите, загострення. У Полтаві і Кременчуці вчора такі чоловіки ходили оголеними вулицями міста. Це - відхилення, яке, я думаю, потребує допомоги фахівців-медиків. Ми звертаємося до людей, оскільки це - явна неповага  до суспільства і кваліфікується як хуліганські дії, і просимо одразу  інформувати поліцію, щоб правоохоронці могли вчасно цю людину ізолювати, щоб припинити подібні дії. Якщо це буде система, звісно, будемо вживати заходи, щодо ухвалення рішення  в досудовому порядку, можливо, щодо примусового лікування таких людей", - говорить Юрій Сулаєв.

Нагадаємо, що у Полтавській області вулицями Полтави та Кременчука ходили оголені чоловіки, які лякали перехожих. 

У Кременчуці оголений чоловік кидався на перехожих 

У Кременчуці оголений чоловік кидався на перехожих 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація