Справу загибелі 14-річного Дениса Чаленка закрили: підліток загинув із власної необачності

Справу загибелі 14-річного Дениса Чаленка закрили: підліток загинув із власної необачності

Тетяна Фруктова/ТСН

Родина загиблого із висновками слідства не погоджується.

Справу – закрито. Слідчі припинили розслідувати справу загибелі 14-річного Дениса Чаленка – тіло хлопця виявили на залізничних коліях, під потягом, і рідні були впевнені що це лише інсценування. Однак експерти наполягли на іншому – підліток загинув із власної необачності.

Про те, як на це відреагувала родина загиблого школяра - 20 травня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Останні місяці Віктор буває на кладовищі чи не кожен день. Приїздить сюди до сина, Дениса. Сьогодні у нього день народження. Хлопцеві виповнилося б 16 років.

Віктор каже: півтора року намагався довести що його сина – вбили, наполягав на додаткових експертизах, але напередодні отримав із поліції листа - повідомлення, що справу закривають.

Денис загинув наприкінці жовтня 19-го року. Того дня він прийшов зі школи. Ввечері підліток пішов зустрітися зі знайомими, але додому не повернувся, зв’язку із ним не було.

Тіло хлопця знайшли доволі далеко від дому, на залізничних коліях під потягом. Машиніст каже: бачив тіло між рейок але не встиг загальмувати.

Згідно із експертизами хлопець йшов по рейках, спіткнувся, впав і вдарився головою. Родина у це не вірила з перших днів розслідування. Батько каже: дитина була мертвою ще до наїзду потяга, а на його тілі були численні синці. За словами чоловіка, неподалік від колій виявили сліди крові.

Після того, як місцеве слідство повідомило попередню версію: нещасний випадок – наїзд потяга - у місті спалахнули протести.

Новини України: поліція закрила справу про загибель Дениса Чаленка

Новини України: поліція закрила справу про загибель Дениса Чаленка

Справу передали до столиці – у головне слідче управління. Тоді почали повторні експертизи. Але фахівці у звітах теж зазначають: нещасний випадок від падіння на колію.

У головному слідчому управлінні сьогодні ТСН розповідають: за роки розслідування опитано 150 свідків, проведено десятки слідчих експериментів та 60 експертиз. Із дозволу батьків - зробили навіть ексгумацію.

Родина загиблого Дениса Чаленка із висновками слідства не погоджується і збирається звертатися до прокуратури – аби розслідування справи - поновили.