Стан здоров’я Леоніда Кравчука погіршився: родичі заборонили лікарям коментувати

Стан здоров’я Леоніда Кравчука погіршився: родичі заборонили лікарям коментувати

Фото: УНІАН

Лікарі не коментують стан українського політика.

Стан Леоніда Кравчука погіршився. Місяць тому йому зробили складну операцію на серці. Весь цей час він перебуває у реанімації.

Про це 27 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30

"Я зараз біля київського Інституту серця. За інформацією прессекретарки Леоніда Кравчука, тут його під‘єднали до апарату штучної вентиляції легень. Перший президент України, голова тристоронньої контактної групи нині не може самостійно дихати", - повідомила кореспондентка ТСН Наталія Островська. 

Новини України: Кравчук і досі в реанімації – стан здоров'я першого президента погіршився

Новини України: Кравчук і досі в реанімації – стан здоров'я першого президента погіршився

Лікарі коментарів не дають, кажуть, родина Леоніда Макаровича заборонила повідомляти подробиці його самопочуття.

28 червня його чекали на урочистому засіданні Верховної Ради присвяченому Дню Конституції України. Але політик його пропустив. Пізніше стала відома причина - Леоніду Кравчуку зробили складну операцію на серці. Варіанти лікування за кордоном 87-річний Кравчук не розглядав, вирішив оперуватися в Україні.

Чотири роки тому - у травні 2017 у цьому ж Інституті серця політику проводили стентування судин. Тоді лікарі казали, що для Кравчука це була перша подібна операція на серці. Після неї Леонід Макарович телефоном жартував ось так: "Знаєте, от як чайник накипає, коли погана вода і його потрібно чистити, так і тут". 

Сьогодні всі сподіваються, що Леонід Макарович одужає і зовсім скоро знову жартуватиме, а також повернеться до роботи.

Нагадаємо, стан першого президента України Леоніда Кравчука лікарі оцінюють як складний. Як повідомляють джерела ТСН, нині він не може дихати самостійно, то ж перебуває на апараті штучного дихання.

Повʼязані теми:

Наступна публікація