Стратегія "батога і пряника" є правильною по відношенню до сьогоднішньої Росії - Клімкін

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
348
Стратегія "батога і пряника" є правильною по відношенню до сьогоднішньої Росії - Клімкін

Право на владу

Володимир Путін досі не програв, оскільки підтягнув озброєння до українських кордонів.

Сьогодні Україна "має бути поінформованою, бути готовою і має робити більше".

Про це сказав ексміністр закордонних справ України (2014-2019 роки) Павло Клімкін у ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Тут все дуже просто. Чи виграв Путін в Україні? Ні, не виграв. Чи програв він на сьогодні? На жаль, поки що не програв, оскільки він підтягнув озброєння до наших кордонів. Він потренувався. Путін намагається "проковтнути" Лукашенка, перекрив частину акваторії Чорного моря і багато інших речей. Але він точно не виграв, що головне. Захід поки що не виграв в Україні, але Захід ніколи не може дозволити собі програти в Україні. Це сенс сьогоднішнього візиту. Якщо Захід програє в Україні - він припиняє бути Заходом. Це буде програш не тільки стосовно Росії, а й Китаю. Це буде сигнал, що Китай робить все, що завгодно. Ціна того, що відбувається навколо нас у світі - шалена", - зазначив Клімкін.

Павло Клімкін акцентував на стратегії, яку обрали США:

"Ми хочемо дати американцям маневр і можливість працювати. Що на сьогодні робить Байден: американці обрали стратегію "батога і пряника". Ця стратегія на сьогоднішню Росію є правильною. Ми маємо бути поінформованими, маємо бути готовими і маємо робити більше", - зауважив спікер.

Нагадаємо, що Кулеба окреслив ключові питання, в яких США підтримали Україну. Україна і США мають дружні і партнерські перемовини, тож США підтримує реформи, які ведуться Зеленським і виступає на боці України в перемовинах із Росією. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.