Створення цифрової телемережі з безкоштовними каналами: коли планують розпочати трансляцію

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Створення цифрової телемережі з безкоштовними каналами: коли планують розпочати трансляцію

unsplash.com

Щоби дивитися безкоштовне телебачення, ніякого додаткового обладнання купувати не знадобиться.

Доступне телебачення. В Україні створять телемережу, де буде до 12-ти безкоштовних каналів. Таке рішення ухвалили напередодні на засіданні Ради безпеки та оборони. Нині сигналом покрито лише 70% країни. А в селах, що розташовані в межах 70-ти кілометрів від держкордону, взагалі немає нашого телебачення.

Про це 15 травня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Так звана "система державного мультиплексу" має дозволити дивитись українські канали майже у всіх будинках на підконтрольній території та в більш як половині домівок на тимчасово окупованих. Туди увійде від 10-ти до 12-ти українських каналів, обов’язково державні та суспільне мовлення. Решта – приватні, яких обиратимуть через конкурс.

Утілює проєкт доступного телебачення - Державний концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення. А коштуватиме це 490-то мільйонів гривень, щоправда, недержавних. На мультиплекс концерн візьме кредит у держбанку, який має повернути впродовж семи років за рахунок своєї комерційної діяльності.

Новини України: на засіданні РНБО ухвалили рішення створити телемережу з безкоштовними каналами

Новини України: на засіданні РНБО ухвалили рішення створити телемережу з безкоштовними каналами

Щоби дивитися безкоштовне телебачення, ніякого додаткового обладнання купувати не знадобиться – слід буде лише настроїти стару антену. Трансляцію планують розпочати на початку 2022-го.

"Країна знаходиться в стані гібридної війни, військової агресії проти України,  і саме донесення сигналів є одним з основних завдань держави. Це питання давно уже стало питанням національної безпеки. Тимчасово окуповані території. Ми розмістимо передавачі якомога ближче до лінії зіткнення. Там зможуть дивитись українське телебачення", - зазначив голова  Держслужби спеціального зв'язку та захисту інформації України Юрій Щиголь.

Наступна публікація