Суд виніс вирок чоловікові, який ледве не відкусив носа голові ОСББ: відео бійки

Суд виніс вирок чоловікові, який ледве не відкусив носа голові ОСББ: відео бійки

Фото: УНІАН

Наразі покусаний очільник готується до ринопластики, а Михайло - до апеляції.

Укусив - від безвиході. Крапку в незвичайній справі поставив суд Львова. Там розглядали позов голови ОССБ, якому ледь не відкусив носа мешканець будинку. Мовляв, голова не реагував на звернення. Той, своєю чергою, всі звинувачення відкидає, а з пораненим носом пішов до суду. 

Про те, яким був вирок Феміди - 17 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як голова ОСББ ледь не позбувся носа - зафільмували свідки. Один із пожильців будинку хапає зубами за ніс чоловіка, обидва падають на землю. Але й тоді - щелеп обурений мешканець не розтискає.

Щелепу кривдника вдається відчепити лише помічнику голови. Але нападник потерпілого кусає за палець.

Ці кадри були зняті в квітні - саме вони стали приводом для гучного судового процесу про покусаний ніс. Рішення щодо нього оголосили тільки тепер.

Ніс у покусаного голови ОСББ пана Михайла на місці. А от обурення - досі не вщухає. Скаржиться: покусали його через затоплену квартиру. Мешканець прийшов напідпитку і почав лаятися. Мовляв, його квартиру заливають згори, а ОСББ нічого не робить. 

Розмова переросла в штовханину, на допомогу голова погукав колегу. Удвох намагалися випхати чоловіка за двері. У відповідь той і застосував зубатий кульбіт.

Новини України: суд Львова оголосив вирок у справі голови ОССБ, якому ледь не відкусили носа

Новини України: суд Львова оголосив вирок у справі голови ОССБ, якому ледь не відкусили носа

39-ти річний Віталій зізнається: то саме він кусав голову. І зауважує: кусав від безвиході. Два роки в кухні та ванній заливає стелю та стіни. А в сусідів зверху сухо.

В ОСББ - причину течі до того не шукали. Після покусаного носа - швидко знайшли. 

Тільки-но зацементував кран, голова ОСББ пішов із позовом до суду. Там зізнаються: таку справу - розглядали вперше.

"Суд цивільний позов потерпілого задовольнив частково, стягнув на користь потерпілого 75 тисяч майнової шкоди та 25 тисяч моральної шкоди", - зазначив спікер-суддя Залізничного районного суду Дмитро Боровков.

Сусіди ледь об заклад не б'ються, чи буде платити сусід голові.

Наразі покусаний очільник готується до ринопластики, а Михайло - до апеляції. Каже - платити гроші за чужий ніс - не буде.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація