Сусідські війни: дочка архітектора, який будував Хрещатик, 10 років намагається врятувати батьківську квартиру

Дата публікації
Перегляди
2070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сусідські війни: дочка архітектора, який будував Хрещатик, 10 років намагається врятувати батьківську квартиру

Фото: УНІАН

Після смерті батька чотирикімнатну квартиру Тетяна успадкувала навпіл із рідним братом.

Дочка архітектора, який будував Хрещатик, десять років бореться за батьківську квартиру у самісінькому серці Києва. Переконує - її намагається звідти вижити сусід. Він уже відрізав її половину квартири від електрики й не дозволяє користуватися водою та газом. Чоловік же переконує - його дії законні. 

Про те, чи можна захиститися від сусіда, який влаштовує нестерпне життя - 22 жовтня йдеться у спецпроєкті "На межі" в ТСН.19:30.

Тетяна - дочка того самого архітектора Добровольського, який спроєктував Хрещатик, найстаріші станції київського метро та ще чимало знакових будівель. Нині у її родинній чотирикімнатній квартирі - два господаря.

Після смерті батька чотирикімнатну квартиру Тетяна успадкувала навпіл із рідним братом. Через особисті непорозуміння той свою половину продав - якомусь Василю. Відтак, сусідом Тетяни став геть чужий чоловік - із дивними манерами.

Новий господар Василь встановив на спільні труби - свої личильники. І так фактично анексував кухню, ванну й туалет. Наразі без згоди сусіда Тетяна не може ані навести лад, ані затіяти ремонт. Проста опція - ввімкнути світло - тут недоступна.

Після десяти років скандалів, судів і безнадійних спроб викупити у сусіда його кімнати, вона вирішила взяти паузу у війні. З’являється тут рідко. Використовує власні кімнати, як склад креслень і картин своєї архітектурної династії.

А от Василь робить вигляд, що відверто не розуміє нарікань сусідки. Каже - до спільного унітазу могла б підвести власну трубу. Було б бажання.

Чоловік розповідає, що Добровольські не такі вже янголи і пригадує, як сім років тому обливали його кавою.

Також зізнається, що історичний ремонт 50-х демонтував, бо у культурну цінність квартири архітектора, який збудував Хрещатик, не вірить. Також  Василь не приховує: хотів би заволодіти й кімнатами Добровольських. Там немає світла та й ремонт старий. Тож, така нерухомість багато не коштує. Виявляється, викуп проблемних квартир - його бізнес. Провернув таке вже з трьома оселями.

"На межі" | Дочка архітектора, який будував Хрещатик, бореться за батьківську квартиру

"На межі" | Дочка архітектора, який будував Хрещатик, бореться за батьківську квартиру

Проте через те, що Тетяна виявилась міцним горішком, Василь вважає жертвою себе, але здаватися не планує. Каже - сил ще достатньо, аби грати в довгу.

Своєю чергою Тетяна продовжує періодично зазирати до батьківської оселі. Інколи водить сюди на екскурсію архітекторів. Зізнається, що вже перевела дух і знову планує консультуватися з юристами - щоб перемогти в сусідській війні, яка занадто затяглася.

Однак, всі попередні суди протягом 10 років для Тетяни закінчились нічим. Виглядає, що лишився чи не єдиний шанс врятувати квартиру - залучити до створення музею міських чи державних урядників. Тож незабаром учасників цієї сусідської війни може побільшати.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація