Свідки порятунку чоловіка з-під потяга метро у Києві запевняють, що він був під дією наркотиків

Дата публікації
Перегляди
7387
Свідки порятунку чоловіка з-під потяга метро у Києві запевняють, що він був під дією наркотиків

Чоловік отримав незначні травми.

Надзвичайно складну та небезпечну спецоперацію провели в столичному метро - чоловік опинився на рейках поїзда, його зажувало під вагоном. Три десятки рятувальників, поліцейські та медики швидкої допомоги намагалися визволити чоловіка, якому, окрім вагона зверху, загрожувала ще й висока напруга.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

О першій годині дня вхід на станцію метро Арсенальна довелося зачинити, разом із нею ще три сусідні, тож пасажирам довелося мокнути під дощем. Офіційну причину повідомляє  табличка – «Людина потрапила на колію».

Інформацію про людину під вагоном підтверджують медики. Очевидці розповідають, що рух зупинив молодий чоловік, який впав на рейки, і його затисло під першим вагоном.

Винуватець пригоди весь час при тямі, поки він під колесами - крапельниця на платформі. Очевидець, який знімав подію на телефон, висловлює припущення, що постраждалий під дією препаратів.

Аби звільнити чоловіка, знадобилося півгодини. Коли постраждалого рятувальники заносять у швидку, то кажуть, що життю травми не загрожують. «Травми він отримав несуттєві, кінцівки на місці, хлопця підім’яло під перший вагон, подряпини незначні», - кажуть рятувальники.

В більшій небезпеці під час цієї операції були самі рятувальники «Був під’єднаний контактний рельс, а це 10 тисяч вольт і це небезпека для рятівників», - повідомляють в ДСНС.

Новини України: ексклюзивні кадри порятунку чоловіка у столичному метро

Новини України: ексклюзивні кадри порятунку чоловіка у столичному метро
Наступна публікація