Таке з нею не вперше: жінка, яка потрапила під блискавку у Дніпропетровській області, пережила влучання в дитинстві

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таке з нею не вперше: жінка, яка потрапила під блискавку у Дніпропетровській області, пережила влучання в дитинстві

pixabay.com

Зараз шістдесятирічна жінка  в реанімації павлоградської лікарні у тяжкому, але стабільному стані.

Блискавка в полі влучила у двох жінок у Дніпропетровській області. Обидві впали на землю без свідомості. Одна потерпіла зараз у реанімації з тяжкими опіками, на ній поплавився одяг. 

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Двоє жінок  вийшли за село, аби забрати корів з пасовища. У цей час розпочалася гроза і одна з блискавок вразила їх обох. Односельчанки попадали непритомні. Згодом одна з них прийшла до тями і змогла дістатися до найближчої хати. Спочатку не могли збагнути, що сталося , коли побачили на порозі перелякану сусідку - розповідає пані Валентина  - її будинок  за кілька сотень метрів від пасовища. «На карачки встала, потом прийшла до нас - істерика. Каже, тітка Люба лежить там, я її гукаю, вона не обзивається, думала, що її напевно вбило», - каже сусідка жінок Валентина.  

Сусіди одразу кинулися дзвонити в швидку і побігли на поле до другої жінки. У траві в обгорілому одязі першим її помітив зять. Теща вже була у свідомості, однак взагалі не розуміла, що з нею сталося. Коли ж їй сказали, що в неї влучила блискавка, приголомшила - з нею це уже не вперше. «Вона сказала, що в неї в дитинстві влучала блискавка», - розповідає зять постраждалої.

П'ятдесятирічна пані Оксана відбулася переляком, її оглянули медики і відпустили додому. А от приятельку доправили до лікарні із серйозними ураженнями. «Свідомість у неї була сплутана. Були характерні ознаки: опіки на шкірі від удару блискавки і порушення дихання та гемодинаміки», - розповідає завідувачка Павлоградської станції екстреної медичної допомоги Світлана Зайчикова.

Зараз шістдесятирічна жінка  в реанімації павлоградської лікарні у тяжкому, але стабільному стані. Медики заспокоюють, для  життя загрози немає . Тим часом у селі тільки й мови про жінок, які пережили удар блискавки. За шпиталізовану дуже хвилюються. Односельці чекають на повернення пані Любові з лікарні. І зарікаються виходити на поле в грозу.

Наступна публікація