The Hardkiss і Федерація гімнастики України допомогли ТСН у створенні грандіозного світлового перформансу

The Hardkiss і Федерація гімнастики України допомогли ТСН у створенні грандіозного світлового перформансу

Відео вже завтра можна буде побачити у незвичному випуску ТСН.

Олімпійський стадіон, художні гімнастки та десятки вогнів, які створюють карту України. Усе це - колаборація телевізійної служби новин, Федерації гімнастики України та гурту The Hardkiss. Напередодні 30-ї річниці Дня Незалежності телеканал 1+1 запросив спортсменок та відомий рок-гурт для створення спільного відеоперформансу. Глядачі побачать його вже завтра в спецвипуску ТСН.

Маяк на Київському морі, де спортсменки раз за разом повторюють свої вправи. Усе під пильним оком тренера Федерації гімнастики Іріши Блохіної. Випадкові глядачі дійства у захваті.

Це знімання перформансу колаборації телевізійної служби новин, Федерації гімнастики та гурту The Hardkiss до Дня Незалежності України. Автор ідеї – головна режисерка ТСН Олеся Коваленко. Оператор - Кирило Сан.

«В житті у людини бувають такі якісь переломні моменти. Переломні в гарному сенсі слова. Бо ти розумієш, що ти встав рано вранці і виграв джек-пот. Ось я вважаю колаборацію реальним джек-потом для нас та глядача», - переконує Олеся.

Фронтвумен гурту The Hardkiss згадує, як їй зателефонували та запропонували зняти відеокліп - перфоманс на пісню "Все було так".

«Це звучало, як щось таке неможливе. Я не одразу зрозуміла, як це взагалі можна зробити. І потім, коли я побачила результат – це дійсно круто! Це дійсно дуже творчий, красивий і сучасний підхід», - каже солістка Юлія Саніна.

Карту України на стадіоні створили зі світла. «Потрібно було і показати велич цього гурту і красу нашої країни. Все це поєднання світла, ми дуже світла нація – ми хотіли все це зробити в такому не зовсім стандартному вигляді», - переконує засновник компанії світлового дизайну та прокату сценічного світла Володимир Андрусишин.

Новини України: як відбувалися знімання колаборації ТСН, ФГУ та гурту The Hardkiss

Новини України: як відбувалися знімання колаборації ТСН, ФГУ та гурту The Hardkiss

Локацій обрали декілька. Це НСК "Олімпійський", дах бібліотеки Вернадського, Інститут біології та медицини університету Шевченка, завод "Більшовик" та маяк у Вишгороді.

«До сліз! Я взагалі шалено пишаюся завжди нашою командою. І для мене велика честь і дуже приємно, що саме такий ексклюзив дали художньої гімнастики. Для нас це дуже багато означає», - запевняє тренер збірної команди України з художньої гімнастики Іриша Блохіна.

Результат співпраці глядачі побачать під час особливого спецвипуску ТСН до Дня Незалежності вже завтра о 19:30 на 1+1.

Повʼязані теми:

Наступна публікація