Топ-3 місця в Україні, де можна потішитися весняним цвітінням та пофотографуватися: деталі

Топ-3 місця в Україні, де можна потішитися весняним цвітінням та пофотографуватися: деталі

УНІАН

Журналісти вже відшукали місця в різних регіонах.

Поки погода дозволяє - ще є час упіймати весну за хвіст. Після затяжної зими квіти, хоч із запізненням, але все ж розпустили свої пуп'янки. І квітнути вони будуть у середньому ще два тижні. Журналісти вже відшукали місця в різних регіонах, де й око можна потішити, і фото в квітах зробити

Про це йшлося 10 травня в сюжеті ТСН.19:30.

Сакури в Ужгороді

Приміром, в Ужгороді майже 5 тисяч дерев сакури розкидані по цілому місту - десь ростуть поодиноко, а десь цілі алеї. Через холодну весну сакура цього року заквітла пізніше, ніж зазвичай. І це вдало збіглося з виходом Закарпаття з "червоної зони". Тож помилуватися рожевим квітом та сфотографуватись на його тлі масово поїхали туристи з усієї України.

Ця краса швидкоплинна. І якраз нині, кажуть ужгородці, останній день такого буйного цвіту. Але є вихід - у гірських районах Закарпаття холодніше, тож і сакура там ще й не починала цвісти. Свалявські, воловецькі та перечинські сакури можна побачити ще до 25 травня. А міжгірські та рахівські - ще пізніше - аж до 1 червня.

Бузок на Херсонщині

Сезон цвітіння бузку на Півдні - у розпалі. Усе навколо перетворюється на суцільну фотозону. Великі та маленькі, старі та молоді кущі квітнуть скрізь і радують перехожих. У селах та дачних кооперативах на Херсонщині є цілі бузкові вулиці. Руки самі тягнуться за букетом. Останні 20 років, через глобальне потепління, бузок квітне все раніше і раніше. Зазвичай на Півдні його квітнення закінчується вже у квітні. Але цьогоріч весну затримали холодні атлантичні циклони. Сезон квітнення бузку короткий. Тож поспішайте відшукати квітку з п’ятьма пелюстками. Адже люди з давніх часів вірять, якщо таку знайти й з'їсти - виконається бажання.

Тюльпани на Київщині

І за кількадесят кілометрів від Києва - місце справжнього квіткового паломництва, сотні гектарів парку тюльпанів. Тут є навіть ті, які ще не ростуть у Нідерландах

І щоби потрапити сюди, люди вишиковуються в довжелезну чергу. У якийсь момент нам здається, що їй не видно кінця. 

Одні потроху відцвітають, інші тільки готуються розпуститися. А загалом квітнути тюльпани будуть іще близько двох тижнів. 

Нагадаємо, що раніше у Вінниці ніжно рожевим розквітли перші дерева.

Читайте також: 

Новини України: де потішитися весняним цвітінням та пофотографуватися

Новини України: де потішитися весняним цвітінням та пофотографуватися

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.