Травмованого бетонною брилою із зупинки в Рівному чоловіка виписали додому

Автор
Анна МахноАнна Махно
Дата публікації
Перегляди
366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Травмованого бетонною брилою із зупинки в Рівному чоловіка виписали додому

Чоловік скаржиться на сильні головні болі

У Рівному пасажир, що чекав на маршрутку на зупинці, травмувався бетонною брилою, яка впала йому на голову.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Наразі зупинку частково огородили стрічкою, а на асфальті і досі лежать бетонні брили, які відвалювалися зверху.  Деякі доволі дебелі. І от власне одна із них і гепнулася на голову пасажиру. Все сталося на очах іншої пасажирки. Вона і викликала швидку. «Вона побачила, що він отримав удар фрагментом бетонного перекриття по голові. Він від удару присів, отримав травму голови. В нього розпочалася кровотеча», - розповідають медпрацівники.

Медики швидкої прибули на місце за лічені хвилини. Оглянули рану, зупинили кровотечу та повезли чоловіка до міської лікарні. У 53-річного постраждалого діагностували черепно-мозкову травму, розповіла завідувачка приймального відділення. Також його оглянув нейрохірург. Наразі постраждалого відпустили додому, щоб продовжував лікування під наглядом сімейного лікаря. Його стан задовільний. Чоловік запевняє, що після події має сильні головні болі і почувається кепсько.

Мама чоловіка дуже обурена тим, що сталося. А місцеві хвилюються, щоб ще кому бетонні шмаття на голову не впали на цій зупинці. «Є комунальні служби, які повинні за тим стежити, мало що падають крижані брили, то ще й кусок бетону падає. Це нонсенс», - каже жінка.

Ця зупинка розташована навпроти зоопарку, тож батьки з дітьми часто саме звідси маршруткою дістаються у місто. Тож, якби таке сталось із дитиною, наслідки могли б бути вкрай серйозними, кажуть медики.

Як виявилося у цієї зупинки навіть немає балансоутримувача, тож чи буде хтось відповідати за подію поки невідомо.

Новини України: що сталося з чоловіком з Рівного, якому на голову впала бетонна брила

Новини України: що сталося з чоловіком з Рівного, якому на голову впала бетонна брила

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація