Тренер рукопашного бою з проблемами з алкоголем: що відомо про чоловіка, який вчинив вибух в Кам’янці-Подільському

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тренер рукопашного бою з проблемами з алкоголем: що відомо про чоловіка, який вчинив вибух в Кам’янці-Подільському

Відомо, що затриманий працює тренером і має неоднозначну репутацію у місті.

Після вибуху гранати у Кам'янці-Подільському чотирирічну дівчинку, поранену осколками, збираються перевозити до обласної лікарні. Стан її тяжкий. Ще двоє людей з травмами залишаються у травматології.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Свідки розповідають, що за столиком на відкритому майданчику сидів і підривник. Видно що він був напідпитку. В якийсь момент дістав вибухівку і кинув просто під сусідні столики. Сам не постраждав, щойно рвонуло просто встав і пішов.

Підривника затримали, йому 60, раніше засуджений за тяжкі злочини. Які саме - в поліції поки не поточнюють.

«Відкрито провадження за замах на навмисне вбивство, а також незаконне застосування зброї і вибухівки. Поки ми не можемо говорити, що стало причиною таких дій з його боку, адже поки це таємниця розслідування», - каже речниця Камянець-Поділського відділу поліції Тетяна Чубар.

Відомо, що затриманий працює тренером і має неоднозначну репутацію у місті. У ЗМІ його пов’язують з кримінальними колами. Дружина це заперечує. «Він тренер з рукопашного бою. Має переможців, має нагороди», - запевняє дружина Ірина Брюхно.

Де чоловік взяв вибухівку, дружина й гадки не має. Каже, загалом він спокійний, але як вип’є - міняється.

«Йому не можна пити, тому що в нього після армії три контузії, йому навіть пива не можна, може впасти, координації немає. Я сама в шоці, просто в шоці, мені дуже шкода тих людей, які постраждали», - твердить дружина.

Наймовірніше, кажуть у поліції під столики він жбурнув таки гранату. Втім, яку саме - стане відомо лише після експертиз. Запобіжний захід чоловіку обиратимуть завтра. Тим часом, аби дістати осколки чотирирічну дівчинку збираються транспортувати до обласної лікарні.

Наступна публікація