Три гектари тюльпанових полів: на Волині розпочався квітковий фестиваль

Три гектари тюльпанових полів: на Волині розпочався квітковий фестиваль

КМДА

Виставка тюльпанів відбувається четвертий рік поспіль.

На Волині сьогодні, 12 травня, розпочинається фестиваль тюльпанів. Місцеві його вже охрестили Волинською Голландією. Відбувається він уже вчетверте - другий рік поспіль із карантинними застереженнями.

Що підготували організатори, розповіла кореспондетка ТСН.Ранок.

На трьох гектарах поля ростуть тюльпани неймовірної краси. Вони найрізноманітніших кольорів. Тут є дуже багато сортів – понад трьох сотень. Спеціально для ТСН організатори дозволили познімати поле перед відкриттям. Тут зараз неймовірна тиша, нікого ще немає, навіть організаторів, лише охорона. Встановлюють лише атракціони. На виставці дуже багато фотозон.

Новини України: на Волині готуються до відкриття щорічного квіткового фестивалю

Новини України: на Волині готуються до відкриття щорічного квіткового фестивалю

Поле розташоване на трасі Луцьк – Ковель. Аби доїхати сюди і не загубитися, організатори облаштували спеціальні дороговкази. Хоча уже багато волинян за чотири роки, саме стільки відбувається фестиваль, вже тут встигли побуват. Саме тому добре знають сюди дорогу. Цьогоріч через погоду фестиваль розпочався трохи пізніше, ніж планували. Триватиме він близько десяти днів, але це теж залежатиме від погоди. Квитки для дорослих коштують 50 гривень, а для дітей - 30.

На виставці заборонено звати квіти. Але якщо дуже хочеться повернутися додому з оберемком тюльпанів, то це не проблема. Тут їх можна купити.