Три по двісті: найрозумніший випускник цього року розповів, як досяг найвищих результатів

Автор
Інна БоднарІнна Боднар
Дата публікації
Перегляди
1692
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три по двісті: найрозумніший випускник цього року розповів, як досяг найвищих результатів

Фото: УНІАН

За високі результати на ЗНО цьогоріч уперше почнуть видавати президентську стипендію. 

Один на всю країну. Цьогоріч лишень одному випускнику вдалося написати ЗНО із трьох предметів на 200 балів. І це учень із Києва. Денис Кінзерський випускник столичного фізмат ліцею, на 200 написав математику, хімію та біологію. І за такі досягнення Денисові заплатять. Цьогоріч за найвищі результати ЗНО учням платитимуть президентську стипендію.

Про те, скільки це, кому її точно дадуть та на куди ці гроші планує витратити відмінник Денис - 29 червня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Столичний фізмат ліцей. Клас біології. Це кабінет, в якому вчився найрозумніший випускник цього року. 
 У Дениса Кінзерського ЗНО з математики - 200, з біології - 200, з хімії - 200. Українську написав на 196. Що єдиний на всю країну отримав три по двісті - хлопець не знає, як і реагувати. Його ж вчителька нарадуватися не може. 

Радіє за свого учня класна керівничка, а заодно вчителька з біології. Що з цього предмета у Дениса буде 200, вона й не сумнівалася. А от - математикою вразив. Бо ж у школі на максимум не витягував. 

Досягти найвищих результатів, каже, вдалося завдяки хорошим вчителям у ліцеї. А ще трішки звернувся і до репетиторів.

Ну, і з біології ще пройшов онлайн курс.

Знання з біології планує поглиблювати й далі. Хоче вступити до університету Шевченка в інститут високих технологій. 

За високі результати на ЗНО цьогоріч уперше почнуть видавати президентську стипендію. 

Згідно з указом нагороджувати грошима будуть за найбільші бали із ЗНО - тих, хто закінчив школу, постійно проживає в Україні та зарахований до вітчизняного вишу. Стипендії виплачуватимуть щомісяця, протягом року, по 10 000 гривень.

Куди витратити президентську стипендію уже можуть помізкувати і ті, хто набрав із двох предметів по 200 балів. Таких на всю країну двадцять семеро. Серед них Вікторія - у якої 200 з математики та хімії. А ще Ірина. У неї 200 з англійської та математики. ЇЇ ж уже зарахував німецький виш.

Президентську стипендію за найвищі результати ЗНО, відповідно до постанови уряду, призначатимуть не більш ніж 270-м учасникам тестування. Поки що максимальні 200 отримали понад півтисячі тестувальників. Але ця цифра може зрости. Сьогодні стартувала додаткова сесію ЗНО.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1692
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація