Три роки в'язниці за чотири копиці сіна: на Прикарпатті засудили палія та змусили сплатити 65 тис. грн 

Три роки в'язниці за чотири копиці сіна: на Прикарпатті засудили палія та змусили сплатити 65 тис. грн 

Фото: pixabay.com

Чоловік зізнався, що матеріальну шкоду потерпілій поки не відшкодував, бо є безробітним.

В Івано-Франківській області чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі та змусили сплатити майже 65 тис. грн моральної та матеріальної компенсації, бо він спалив чотири копиці сіна. 

Про це йдеться у вироку Богородчанського районного суду Івано-Франківської області, повідомляє ТСН.ua. 

Підозрюваний провину визнав лише частково

За даними слідства, чоловік у нетверезому стані навмисно спалив чотири копиці сіна, що належали жінці, з братом якої у підозрюваного був конфлікт. 

На суді підозрюваний свою провину визнав частково. Він розповів, що 18 жовтня 2020 року в селі Гринівка розпивав алкоголь із знайомими. Близько 22:00 компанія розійшлася. Тоді чоловік пішов додому, проте по дорозі вирішив підпалили сіно, котре належало сестрі чоловіка, з яким у підозрюваного був конфлікт. Чоловік зізнався, що матеріальну шкоду потерпілій поки не відшкодував, бо є безробітним.

"Вказав, що він готовий понести кримінальну відповідальність за вчинений злочин, однак просить не застосовувати до нього покарання у виді реального позбавлення волі. Цивільний позов в частині матеріальної шкоди визнає частково та заперечує щодо задоволення позову про відшкодування моральної шкоди", - йдеться у вироку суду. 

Потерпіла вимагала покарати палія

Потерпіла розповіла, що через пожежу її родина перелякалася, оскільки вогонь міг перекинутись на житловий будинок. Підозрюваного вона впізнала, коли переглянула камери відеоспостереження. Вона вимагала покарати чоловіка та стягнути з нього 34 734 грн матеріальної шкоди і 70 тис. грн моральної.

Вирок суду

Суд визнав винним чоловіка за ч. 2 ст. 194 КК України та засудив його до 3 років позбавлення волі. Також чоловік має сплатити потерпілій 34 434 грн матеріальної шкоди та 30 тис. грн моральної. Це рішення ще можна оскаржити в апеляційному суді. 

Читайте також: 

В Одесі суд повернув 16-річного сина батькові, який довів хлопця до анорексії

В Одесі суд повернув 16-річного сина батькові, який довів хлопця до анорексії

Повʼязані теми:

Наступна публікація