Тупицький відреагував на обшуки, а в президента заперечують про політичний тиск

Дата публікації
Перегляди
1294
Тупицький відреагував на обшуки, а в президента заперечують про політичний тиск

У ДБР кажуть, що розслідують можливу причетність Тупицького до злочинної організації.

Олександр Тупицький відреагував на обшуки, які слідчі провели в його квартирі, заміському будинку тещі та автомобілі дружини.

Про це 14 травня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відсторонений від посади голова Конституційного суду заявив, що ДБР навідалося до нього додому не для розслідування, а з метою тиску і переслідування. Мовляв, правоохоронці нічого важливого не знайшли. А для того, аби не йти з порожніми руками, вилучили твердий диск із комп’ютера та мисливські набої для рушниці.

"Цій справі вже вісім років, до якої я причетності не маю, допитаний два роки тому як свідок. Питань до мене не було. Те, що шукали, його немає апріорі. У будинку перевертали всі папери, написано було, що шукають незадекларовані доходи", – сказав Тупицький.

У ДБР кажуть, що розслідують можливу причетність Тупицького до злочинної організації. І напередодні його чекали в Печерському суді Києва для обрання запобіжного заходу. Однак, чотири рази він не з'явився.

Президент Володимир Зеленський відсторонив Олександра Тупицького від посади наприкінці минулого року. Відтоді він не може потрапити в Конституційний суд. Нині оскаржує президентський указ. Жаліється, що від березня перестали платити зарплату.

Тим часом в Офісі президента заперечують політичний тиск і просять дочекатися, коли слідчі оприлюднять докази злочинів.

"Він чудово розуміє, що перспективи з точки зору розвитку кримінального провадження для нього сумні. І він всіляко зловживає своїм процесуальним статусом як підозрюваного і не з’являється до суду. Але я думаю, це скоро закінчиться і отримаємо всі докази, які не дадуть сумніватися, що це не політичне переслідування", - зазначив представник президента України в Конституційному Суді Федір Веніславський.

Новини України: Тупицький заявив, що ДБР навідалося до нього додому з метою тиску і переслідування

Новини України: Тупицький заявив, що ДБР навідалося до нього додому з метою тиску і переслідування