У будинку, в який врізався літак на Прикарпатті, були жінка і діти

У будинку, в який врізався літак на Прикарпатті, були жінка і діти

Родина встигла врятуватись.

Четверо людей загинуло в авіатрощі на Прикарпатті у селі Шепарівці. У Коломийському районі легкомоторний  літак  упав на приватний житловий будинок і загорівся. Пілот та троє пасажирів, які були на облавку, загинули.

Про це із місця трагедії повідомляє кореспондентка ТСН Алла Пасс.

4-місний спортивний літак  злетів із коломийського аеродрому малої авіації - це зовсім близько від Шепарівцяв. Загинули усі, хто був на борту. Це троє пасажирів та пілот. Пасажири, за попередньою інформацією поліції, іноземці. А от пілот - Ігор Табанюк - власник коломийського аеродрому.

У момент падіння літака у житловому будинку, на який він впав, були люди. Почувши гуркіт, вони дивом встигли вискочити надвір. Господар каже: літак спершу зачепив дах сусідньої хати, а потім врізавшись у їхній будинок, вибухнув.

«Старша дочка із дітьми - син і донька, були. Почули удар і вибух і вибігли. Спочатку був удар об дах сусідній, а потім вже вибух», - розповідає чоловік.

Новини України: четверо людей загинуло в авіатрощі на Прикарпатті - які версії причин катастрофи

Новини України: четверо людей загинуло в авіатрощі на Прикарпатті - які версії причин катастрофи

А очевидці розповідають, що за лічені хвилини перед катастрофою літак виконував у повітрі фігури вищого пілотажу, і начебто низько над землею. 

Керував літаком Ігор  Табанюк - досвідчений пілот. Військовий льотчик з 40-річним стажем.  Більше 10 останніх років у Коломиї відроджував малу авіацію. Чи не при кожній зустрічі з журналістами казав, що робить це заради пам'яті про свого молодшого сина Дениса, також льотчика, який розбився 2013 році.

На місці катастрофи зараз працюють рятувальники і поліція. Спеціальна комісія з’ясовує, чому саме впав літак.

Повʼязані теми:

Наступна публікація