У Дніпрі попрощались із медиком 93 бригади, який загинув від осколків протитанкової гранати

Дата публікації
Перегляди
207
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Дніпрі попрощались із медиком 93 бригади, який загинув від осколків протитанкової гранати

Побратими кажуть, він відчайдушно боровся за життя кожного пораненого і підтримував бійців.

Прощання з «Феофаном» - у Дніпрі в останню путь проводжають Юрія Письменного, начальника медичного пункту батальйону 93-ї бригади Холодний Яр.

Про це йдеться в ТСН.14.00.

Після панахиди у соборі йому віддадуть останню шану на Алеї героїв. Військовий лікар, що врятував сотні життів, загинув через ворожий обстріл на Донеччині 4 липня. Він саме надав допомогу на передовій, коли на околиці Гранітного у нього влучили осколки протитанкової гранати. Юрія Письменного намагалися врятувати у шпиталі, але  поранення виявилося смертельним.

Йому було 59 років. Пішов на війну медиком-волонтером ще у 2016 році. Наприкінці 2018 - очолив медичний пункт батальйону 93 бригади.

Побратими кажуть, він відчайдушно боровся за життя кожного пораненого і підтримував бійців. В батальйоні бійці його називали – батьком.

«Він для нас був не тільки побратимом. Це був нам батько як старший за віком, людина мудра, дуже енергійна, людина чуйна не лише в медичній службі», - каже заступник командира батальйону Павло Павлюк.

«В нього був бойовий досвід. Дійсно є професійний лікар. І всі можливі і неможливі випадки - все доводилося до шпиталя, всі живими», - переконує начальник медичної служби 93 бригади Анатолій Чуйкін.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
207
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація