В ексклюзивному інтерв`ю Ольга Харлан із коханим розповіли про Олімпіаду, родинні посиденьки та бабусині пиріжки

В ексклюзивному інтерв`ю Ольга Харлан із коханим розповіли про Олімпіаду, родинні посиденьки та бабусині пиріжки

Ольга Харлан з бойфрендом Луїджі Самеле / Фото: instagram.com/olgakharlan

Вони разом були у Токіо, але після програшу Ольга поїхала додому і вони не бачилися майже місяць.

Це була її перша Олімпіада, з якої вона повернулася без нагороди. Відчаю та розчарування не приховувала і навіть заявила про те, що хоче зробити перерву у великому спорті. Підтримати в Україну приїхав і її коханий хлопець - італійський фехтувальник Луїджі Самеле.

Про кохання першої шаблі України та хто підтримує Ольгу Харлан після невдалого виступу в Токіо - 17 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони разом були у Токіо, але після програшу Ольга поїхала додому і вони не бачилися майже місяць. Пара вже встигла відпочити і Луїджі вже навіть познайомився з родиною нареченої. Про все це закохані розповіли в екслюзивному інтерв'ю Марічці Падалко - і до речі, це було іхнє перше спільне інтерв'ю.

Останні три роки зала прильоту в аеропортах була найулюбленішими місцями для олімпійської чемпіонки Ольги Харлан та її коханого італійського фехтувальника Луїджі Самеле.

В Києві вони вперше бачаться після олімпійського Токіо. І вирушають на Оліну малу батьківщину до Миколаєва.

Цього разу Луїджі Києвом майже не встиг прогулятися через велику родинну програму. Від неї враження переповнюють.

Оля каже, коханий міг би затриматися на ще кілька родинних посиденьок, але їй самій треба готуватися до "Танців з зірками". Перед Олімпіадою, хоча вже і знала про свою майбутню участь в проєкті, не могла собі дозволити навіть думати про щось окрім фехтування.

Луїджі каже, що знає про Оліне дитяче захоплення бальними танцями. І радіє, що тепер вона зможе втілити в життя і цю мрію та нарешті відпочити від напруги великого спорту.

Поразку Харлан у Токіо вони переживали разом.

"Я одразу ж зібрала речі, як програла, я там не хотіла залишатися. Він вийшов разом зі мною. Ми стояли перед автобусом, і я там дуже сильно розплакалася", - пригадує Ольга.

Новини України: Ольга Харлан та її коханий Луїджі Самеле дали ексклюзивне інтерв`ю

Новини України: Ольга Харлан та її коханий Луїджі Самеле дали ексклюзивне інтерв`ю

Для самого Луїджі ці Ігри були найуспішнішим змаганням в його кар’єрі. Два срібла – в команді, і особисте. А ще Оля. Перша Олімпіада, коли вона поруч, як його кохана. Про таке він почав мріяти ще 15 років тому.

"Мені було десь 18 років, а їй десь 15. І ми були на змаганнях у Франції. Я побачив дівчину, дуже красиву. І сфотографував, як зміг…", - ділиться чоловік.

Три роки тому перший крок назустріч зробила Оля. І знайшла не лише кохання, а відшукала в цих стосунках саму себе.

"В якийсь момент я забула хто я, що я. Мене знецінювали і я себе знецінювала, а він навчив мене, що я Оля Харлан, я особистість, я спортсменка, дуже хороша, і це потрібно цінувати", - резюмувала вона.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація