У Херсонській області припинили пошуки на місцевості зниклої 7-річної Марійки Борисової

У Херсонській області припинили пошуки на місцевості зниклої 7-річної Марійки Борисової

Фахівці вирішили змінити тактику пошукової операції.

Доля 7-річної Марії Борисової, яка зникла на Херсонщині 7 березня, досі залишається невідомою. Для пошуків дівчинки напередодні задіяли пошуковців та кінологів з різних областей країни, вони прочісували навколишні ліси та поля.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Волонтери, правоохоронці та нацгвардійці за дві доби кілька разів прочесали всю місцевість у радіусі 10 кілометрів, куди могла дійти дитина. Поступово усі околиці села, де зникла дівчинка, і усю прилеглу територію прочісували 60 людей, серед них і кінологи із собаками-пошуковцями. Результату такі заходи не дали. Тож пошуки на місцевості нині вирішили припинити.

Але це не означає, що Марію не шукають. Просто наразі найбільш ефективним фахівці вважають розгорнуту інформаційну кампанію з пошуків дитини. Копи опитують селян, збирають будь-яку корисну інформацію по інших населених пунктах.

Відомо, що Марія зникла 7 березня біля 17.30. Сліди дівчинки, які узяли службові собаки кінологів, зникли біля зупинки, зазвичай Марія туди ходила зустрічати тата.

Новини України: доля зниклої 7-річної дівчинки досі залишається невідомою

Новини України: доля зниклої 7-річної дівчинки досі залишається невідомою

У рейсових автобусах її не бачили, але у слідчих є підозра, що дитина могла сісти до когось у машину. І зараз може бути де завгодно. Прохання до водіїв, що 7 березня проїжджали повз зупинку у селі Щасливе на Херсонщині, переглянути записи на своїх реєстраторах. Можливо, дитина випадково потрапила на відео, і це може прискорити її пошуки.

Марії Борисовій 7 років. Зріст 110 сантиметрів. У день зникнення була одягнена у чорну куртку та рожеві чоботи. Зараз на Херсонщині волонтери роздруковують та розклеюють оголошення про зниклу дитину. Аби інформацію про неї, фото та прикмети бачили всі, хто не дивиться телевізор та Інтернет.

Будуть вдячні за будь-яку інформацію про місце перебування Марійки. Навіть, якщо свідок бачив схожу дівчинку, але не впевнений, що то Марія, все одно просять повідомити про це і будуть це перевіряти. Усі сподіваються, що дитина жива.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вбивство Марії Борисової
Наступна публікація