У JBL перепросили за карту України без окупованих Криму і Донбасу та пояснили, як так сталося

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У JBL перепросили за карту України без окупованих Криму і Донбасу та пояснили, як так сталося

УНІАН

У JBL в Україні заявили, що готові нести відповідальність за помилку.

У представництві компанії американського бренду виробника акустичних систем і навушників JBL в Україні назвали помилкою публікацію карти нашої країни без анексованого Росією Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей.

Про це у коментарі ТСН.ua повідомив директор з маркетингу у Karma Digital, яка є офіційним дистриб'ютором JBL в Україні, Артем Малиш.

"У нас, на жаль, сталася помилка, яка увійшла у наші сторіз в JBL Ukraine. Сталася вона тому, що ми по завершенню нашого незалежнийвелотур, який ми підтримували і готували десь місяці два, просто була фізична втома СММ-ника і нашої команди, яка далася взнаки. Ми не перевірили публікацію, як завжди це робимо. Ми приносимо офіційні вибачення перед усіма прихильниками JBL в Україні. Нам прикро, що так сталося. Але позиція компанії така, що Крим - це Україна, Донецьк і Луганськ - це Україна", - прокоментував ситуацію Артем Малиш.

Він також пояснив, яким чином це сталося та наголосив, що компанія і її співробітники готові нести відповідальність за цю помилку згідно із законодавством України і звернеться з цього приводу до правоохоронних органів.

"Карту без Криму та Донецька і Луганська СММ-ник просто взяв у Google, а оскільки, якщо загуглити "карта України у векторі" - видає саме російські її варіанти, так і сталося", - говорить директор з маркетингу компанії.

Варто зазначити, що наразі у соцмережах JBL Ukraine також вже опублікували офіційне вибачення та правильну карту України, зазначивши, що змінять частину команди, яка призвела до помилки.

Відреагував на помилку і головний офіс бренду, заява якого була надана ТСН.ua.

"Цього тижня на сторінці JBL Ukraine в Instagram було опубліковано незатверджений контент внаслідок грубого порушення внутрішніх процедур. Ми видалили публікацію через те, що вона не була створена JBL і не відбиває наші цінності як бренду. Ми серйозно ставимося до цього випадку і розслідуємо його", - наголосили у заяві JBL та додали, що прагнуть підтримувати українську музику, культуру та здоровий спосіб життя.

Нагадаємо, напередодні у соцмережі JBL Ukraine з'явилася карта України без окупованого Росією Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донбасу, що неабияк обурило людей.

Наступна публікація