У Києві чоловік врятував переляканого пса від негоди і став зіркою Мережі

У Києві чоловік врятував переляканого пса від негоди і став зіркою Мережі

Пес не міг самостійно пересуватися і чоловік виніс його з води.

У найближчі дні столицю знову заливатиме. Ллє на вулиці і просто зараз, поки герої вчорашнього  урагану ледь встигають оговтатися. ТСН знайшла чоловіка, який став зіркою в Мережі,  рятуючи на руках перелякану собаку. Нині з ним і псом все гаразд, однак каже: після стресу переймається за чотирилапого ще більше.  

То хто цей чоловік з собакою, чому вибрав рятувати пса замість того, аби сховатися від дощу і як реагує на свій новий зірковий статус - у матеріалі ТСН.19:30

Відео порятунку собаки під час бурі зчинило справжній ажіотаж у Мережі. Чоловік замість того, аби ховатись від дощу, допомагає псу. Сьогодні познайомитись з врятованим собакою можна лише залізши через хащі у недобудову. Виманити його намагаємось з паном Віктором. Саме він став героєм вчорашньої негоди.  

Віктору Олексенку 57 років, він працює охоронцем на будівництві. Каже: рік тому маленьких собачат у будку охорони приніс керівник, відтоді вони живуть з охоронцями. Дівчинку звуть Ніка, а хлопчика, що потрапив на відео - Бармалеєм. Він допомагає охороняти. Побачити Бармолея за ласощі вийшло, а от до інтерв'ю врятований під час урагану пес поки не готовий: від камери він ховається. Віктор каже, усе через вчорашній стрес. Собака дуже злякався річки з води на дорозі. Тоді одразу кинувся рятувати чотирилапого, босоніж побіг витягати його з води та навіть пробив ногу.

Стати зіркою Мережі Віктор не сподівався. Відео уже бачив, а от коментарі читає вперше. Чим відплатить  псу за пережитий стрес - уже вигадав: це улюблена їжа, а ще - ласка. Після такого форсмажору, каже, нічого не зміниться, тільки переймається за друга ще більше.

Новини України: чоловік врятував переляканого пса від негоди

Новини України: чоловік врятував переляканого пса від негоди

Нагадаємо, Київ знову накрили дощі. Київська влада повідомила, що цього разу готова усувати наслідки негоди: для цього задіяні 13 бригад гідрослужб та 37 бригад із ручного прибирання КК "Київавтодор" – загалом 315 працівників шляхово-експлуатаційних підприємств. До роботи задіяна спеціальна техніка – гідромонітори, мулососи, мотопомпи.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація