У Києві на голови перехожих жінка викидає з вікна побутову техніку, скло і посуд

У Києві на голови перехожих жінка викидає з вікна побутову техніку, скло і посуд

Сьогодні ж поліцейські викликали медиків та доньку жінки.

Побутова техніка, скло і посуд: у столиці жінка кілька днів викидає зі своєї квартири на 8-му поверсі речі - все це летить просто на голови перехожих, а іноді - й на дитячий майданчик. Сьогодні сусіди двічі викликали поліцейських і медиків, врешті, коли жінку і це не зупинило - рятувальникам довелося зламати двері до квартири.

Про сусідський терор, який триває кілька місяців - 5 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розкидані капці, бите скло, деталі холодильника - територія поблизу цього будинку у Голосіївському районі столиці огороджена, поруч чергують поліцейські. Бо, коли сюди з гори знову щось впаде - ніхто не відає.

Речі останні кілька днів час від часу викидає пані, яка живе на 8-му поверсі - каже жителька того ж під'їзду Світлана, яка разом із сусідами розповідає: почалося все ще взимку. Спершу із оселі летів одяг - який і досі можна побачити на деревах. Далі - з балкону почала литися вода - власниця квартири стверджувала, що нібито миє підлогу.

Новини України: у столиці жінка кілька днів викидає зі своєї квартири на 8 поверсі речі

Новини України: у столиці жінка кілька днів викидає зі своєї квартири на 8 поверсі речі

А далі - кажуть у дворі - почалося те, що тут називають терором, через який кілька родин і взагалі - виїхали. 

А минулого тижня з балкона знову полетіли речі - напередодні гостра керамічна плитка впала просто біля дитячого візочка, далі в політ відправилася побутова техніка.

Сьогодні ж поліцейські викликали медиків та доньку жінки. Та спершу відмовляється допомогти відкрити двері, потім погоджується. Але, ключем це зробити не вдається, замки розтрощені. На місце прибувають рятувальники.

Зламати двері їм вдається, до оселі заходять медики. Кажуть - ймовірно жінку доправлять до психіатричної лікарні для подальшого обстеження. 

Нагадаємо:

Повʼязані теми:

Наступна публікація