У Києві перекинувся пасажирський автобус Кишинів – Москва: потерпілі відмовились від госпіталізації

У Києві перекинувся пасажирський автобус Кишинів – Москва: потерпілі відмовились від госпіталізації

Посол Молдови подякував Україні за допомогу постраждалим.

Автотроща за участі автобуса. У столиці серед ночі перекинувся міжнародний рейс Кишинів-Москва. Травм зазнали 18 людей. Це - громадяни Росії та Молдови. 8 з них потрапили до лікарні.

Про це 25 серпня йдеться у сюжеті ТСН.19:30

На асфальті – купи скла і розкидані речі. Рейсовий автобус "Кишинів – Москва" перекинувся просто на
заправці. Автобус ковзав асфальтом. І зупинився за якихось кілька метрів від цистерни з газом. 

Усе сталося вночі, коли пасажири спали. Щоби дістати їх з салону, поліцейські вибили скло і зірвали аварійні люки. Серед пів сотні пасажирів постраждали 18. 

Новини України: у ДТП з автобусом "Кишинів-Москва" травм зазнали 8 громадян Росії та Молдови

Новини України: у ДТП з автобусом "Кишинів-Москва" травм зазнали 8 громадян Росії та Молдови

"На руці була величезна рана. Зашили. І ось вухо травмоване. Діти не постраждали", - кажуть пасажири автобуса. 

До лікарні потрапили 8 пасажирів. Переломи, забої і рвані рани кінцівок. Інші – відбулись переляком. На валізках вони провели усю ніч – їх прихистили тут, на заправці. Як допомога - теплі речі і харчі. На колеса автобус поставили ще вночі. На боці – видніється символіка Молдови. На рулі – іконки. Рейс з Кишенева до Москви позмінно вели двоє кермувальників. Водії нічого не коментують. В салоні їх допитують поліцейські. 

Попередньо, один них не впорався з керуванням. На дорозі була аварія, автобус намагався оминути стоячі авто. Але наїхав на бордюр. Поліцейські, що оформлювали протокол у звіті пояснюють: лише побачили як повз них автобус проїжджає на двох колесах і падає на бік. 

Люди які потрапили до лікарні від госпіталізації відмовились. Усі повернулись на місце аварії. Прибув і посол Молдови в Україні.

"Ми дуже вдячні представникам українських профільних відомств, які надали всю необхідну допомогу. Найважливіше, що нічого не загрожує життю пасажирів. Найближчим часом вони продовжать мандрівку", - каже посол Молдови в Україні Руслан Болбачан. 

Розслідувати обставини аварії будуть в Молдові, за місцем реєстрації компанії-перевізника. Та для пасажирів надала інший автобус. До пункту призначення пасажири таки доберуться. 

Нагадаємо, у ДТП з пасажирським автобусом у Києві постраждала новонароджена дитина

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація