У Києві в магазинах шукали небезпечне печиво, яке викликає параліч: які результати перевірки

У Києві в магазинах шукали небезпечне печиво, яке викликає параліч: які результати перевірки

Фото ілюстративне / Фото: pixabay.com

Шкідливий продукт можуть продавати на стихійних базарах та в нелегальних торговельних точках.

В Києві завершили перевірку торговельних мереж на наявність небезпечного печива румунського виробництва, яке може викликати у людини параліч. Нагадаємо, вчора співробітники Держпродспоживслужби Києва проводили масові перевірки по столиці. До рейдів торговельними мережами було залучено понад сотню фахівців.

"Перевірку завершено. Небезпечного румунського печива в реалізації по офіційних торгівельних мережах міста нашими співробітниками не виявлено. Знаю, що невелику партію було знайдено в Київській області. Можливо, таке печиво є на стихійних базарах столиці, де працюють неофіційні торгові точки. Такі ми не перевіряли, там за ситуацією мають слідкувати правоохоронці", - розповів сайту ТСН.ua Олег Рубан, начальник Головного управління Держпродспоживслужби Києва.

Він додає, що інформація про такі небезпечні продукти харчування в торговельних мережах у них з’являється щонайменше раз на тиждень. В кожному випадку торгові мережи перевіряються фахівцями на наявність небезпечних продуктів харчування. А людям радять не купувати такі небезпечні продукти.

Нагадаємо, небезпечне печиво, яке було виготовлене в Румунії та завезене до України, шукали в торгових мережах Києва. Про нього стало відомо з повідомлення міжнародної системи RASFF. Вона інформує щодо небезпечних продуктів харчування, які були виявлені після проведення лабораторних досліджень та отриманих про це повідомлень.

Шоколадні мафіни від Юри Горбунова та Руслана Сенічкіна

Шоколадні мафіни від Юри Горбунова та Руслана Сенічкіна

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація