У Кропивницькому стався вибух у багатоповерхівці: потерпіла пара, що винаймала квартиру

У Кропивницькому стався вибух у багатоповерхівці: потерпіла пара, що винаймала квартиру

Квартира вигоріла вщент.

Напередодні ввечері стався вибух у багатоповерхівці у Кропивницькому. Потерпіли двоє молодих людей: 22-річний юнак та 18-річна дівчина. Вони винаймали однокімнатну квартиру, яка і опинилася в епіцентрі вибуху, а потім вигоріла вщент.  

В якому стані потерпілі,  що призвело до надзвичайної ситуації, розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 10 березня. 

Вибух був такої сили, що віконну раму та кухонне знаряддя відкинуло на кількадесят метрів від будинку. Мешканців багатоповерхівки негайно евакуювали. Кілька годин люди провели на вулиці, бо дихати у квартрирах було нічим, а світло та газ відключили.

"На дев’ятому поверсі проживаємо, вибухнуло - на другом. На дев‘ятому був сильний поштовх. Потім повалив чорний дим. У нас із лампочок на дев’ятому поверсі чорний дим ішов. Дуже задимлена квартира", - каже мешкану будинку Яна Новакова. 

Новини України: що призвело до вибуху в багатоповерхівці Кропивницького

Новини України: що призвело до вибуху в багатоповерхівці Кропивницького

На засипаному уламками скла дитячому майданчику засідала комісія з надзвичайних ситуацій. Їі голова оприлюднив попередні висновки про причини вибуху. "Працівники облгазу обстежували. За їхніми словами, газова плита перебуває у справному стані. Можливо десь стравлював газ, наповнювалась квартира і тоді, коли включили світло, відбувся вибух", - каже заступник мера Кропивницького Олександр Мосін. 

Найближчим часом будівельники мають перевірити, чи не пошкодив вибух конструкції багатоповерхівки. Електропостачання у будинку вже поновили, а газ обіцяють підключити сьогодні до обіду.
 

Повʼязані теми:

Наступна публікація