У Луцьку семикласниця наковталась пігулок: це вже третій такий випадок за тиждень

У Луцьку семикласниця наковталась пігулок: це вже третій такий випадок за тиждень

Фото: Pexels

Уже зі школи дитину у важкому стані госпіталізували до лікарні.

У Луцьку 13-річна школярка наковталася таблеток перед уроками. Сталося це у кімнаті гуртожитку навчального закладу, де вона мешкала. Дівчинці стало зле, вона сама звернулася до шкільної медички. Лише на Волині за цей тиждень це вже третій такий випадок.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Уже зі школи дитину у важкому стані госпіталізували до лікарні. Там кажуть, семикласниця випила одразу кілька видів ліків і нині вона в реанімації дитячої лікарні. «Стан дитини важкий, стабільний. Вона не пам’ятає, скільки вжила таблеток. Всі, які були вдома – вона вжила», - розповідає лікар-анестезіолог Степан Пішак.

Під дверима реанімації мама дівчинки, яка виховує її сама. Конфліктів вдома не було, увечері відправила доньку у шкільний гуртожиток. Чому та наковталася таблеток, не розповідає. Мама підозрює соцмережі.

У поліції інформацію, що дитина брала участь в якихось іграх у соцмережах, заперечують. Нині справу розслідують, розглядали і версію булінгу. Однак у школі, де навчається школярка, запевняють, хоч у неї і норовливий характер, жодних конфліктів ні з вчителями, ні з однолітками не було. «З однокласниками були рівні відносини. Тобто ніяких таких особливих проявів у неї не було», - запевняє заступниця директора Княгининівського ліцею Людмила Возняк.

На Волині за останній тиждень вже троє дітей отруїлися ліками. Психолог підтверджує, за цей рік побільшало звернень підлітків з депресивним станом. Каже, аби такого не сталося, то треба працювати над цією проблемою і в школі, і вдома. «Сперше потрібно зближуватися емоційно батькам з дітьми, питати, а що, а як пройшов день», - радить психологиня Юлія Арсенюк.

А ще психологи рекомендують зайняти дітей спортом та хобі, а головне – побільше говорити з ними та слухати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація